Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2023

Laiks un vārda dienas

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2023
Pilsētā Ziņas

14.septembrī Jelgavniekus apciemos valsts prezidents

janis-cakste

Ceturtdien, 14. septembrī, pulksten 14.00 Jelgavā notiks Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes 164. dzimšanas dienas atceres pasākums. Pie J. Čakstes pieminekļa iedzīvotājus uzrunās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Turpinot tradīciju un godinot inaugurācijas prezidentu un Valsts prezidentūras institūciju, E. Rinkēvičs Prezidentu laukumā stādīs ozolu. Pasākums aicina piedalīties pilsētas skolu jauniešus un iedzīvotājus.

Jelgava: Latvijas pirmo četru prezidentu šūpulis

Ņemot vērā, ka Zemgalē dzimtene ir pirmie četri Latvijas prezidenti un Jelgavā atrodas vienīgais Valsts prezidenta piemineklis ārpus Rīgas, pērn 14.septembrī, atzīmējot Valsts prezidentūras institūcijas simtgadi, tika izveidots Latvijas Prezidentu laukums. Tās tapšanā piedalījās vairāki bijušie Valsts prezidenti un prezidentu ģimeņu pārstāvji, un par godu katrai prezidentūrai tika iestādīts stabveida šķirnes ‘Fastigiata Koster’ parastais ozols (Quercus robur).

Jelgavā svinam Jāņa Čakstes 164. dzimšanas dienu

“Nacionālais patriotisms, neatlaidība, drosme un mērķtiecība ir četri stūrakmeņi, kas lika pamatus mūsu valstij. Mēs, jelgavnieki, lepojamies ar to, ka Jelgava ir pilsēta, kas uzsver Valsts prezidentūras spēku. iestāde, kas ir varena kā Latvijas ozoli.Prezidentu laukums ir mūsu tautas spēka un izturības simbols Jelgavā – izaugsmes pilsētā,” uzsver Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Prezidents pagodinās dažādas iestādes

Valsts prezidents E. Rinkēvičs vizītes laikā Jelgavā ne tikai piedalīsies svinīgajā pasākumā pie J. Čakstes pieminekļa, bet arī apmeklēs rekonstruēto Jelgavas Tehnoloģiju skolu un Latvijas Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju universitāti. Valsts prezidents iepazīsies ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta atbalsta centru Jelgavas brigādēm un biomasas koģenerācijas staciju “Gren”. Papildus viņš tiksies ar vietējiem uzņēmējiem Jelgavas Biznesa inkubatorā.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

 • Novatours atklāj 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jaunus galamērķus

  TravelTime.lv: Vadošais Baltijas ceļojumu organizators paplašina piedāvājumus uz Kipru, Maljorku un Malagu. Novatours, lielākais ceļojumu organizators Baltijas valstīs, uzsāks pilnu 2024. gada vasaras ceļojumu programmu, iepazīstinot ar jauniem galamērķiem no Latvijas, … Raksts: Novatours atklāj 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jaunus galamērķus vispirms redzēts Travel Time.

 • Remiro travel ceļojumu kalendārs

  TravelTime.lv: Remiro travel ceļojumu kalendārs tevi pārsteigs! Vai vēlaties izpētīt jaunas vietas un radīt neaizmirstamas atmiņas? Nemeklējiet tālāk! Mēs esam izveidojuši sarakstu ar aizraujošiem ceļojumu galamērķiem, kas jums jāapsver 2023. gada … Raksts: Remiro travel ceļojumu kalendārs vispirms redzēts Travel Time.

 • Padomi ceļošanai senioriem: sagatavošanās

  TravelTime.lv: Ceļošana ir paredzēta ne tikai jauniešiem; vairāk senioru izbauda atvaļinājumu, pētot svešas zemes. Tomēr ir daži svarīgi apsvērumi, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu braucienu. Baltijas valstīs lielākais ceļojumu organizators Novatours … Raksts: Padomi ceļošanai senioriem: sagatavošanās vispirms redzēts Travel Time.

 • Dubaijas tūrisma triumfs: izaugsme un greznība

  TravelTime.lv: 2023. gada pirmajā pusē Dubaijas tūrisma nozare turpināja uzrādīt stabilu izaugsmi. Šajā periodā pilsētā reģistrēts rekordliels apmeklētāju skaits – 8,55 miljoni salīdzinājumā ar 8,36 miljoniem tajā pašā periodā 2019. gadā. Turklāt tūristu … Raksts: Dubaijas tūrisma triumfs: izaugsme un greznība vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com