Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
Bizness Ziņas

5 veidi, kā piepelnīties no mājām

Nevar noliegt, ka aizvadītais gads ir bijiis izaicinājumu un zaudējumu pilns, taču jāatceras kāda patiesība – bez zaudējumiem nav ieguvumu. Jā, to ir vieglāk pateikt nekā izdarīt, taču ikvienā šķietamas bezizejas situācijā ir gaisma tuneļa galā. Tāpēc iepazīstināsim ar pieciem veidiem, kā gūt maksimālu labumu no “mājsēdes” jeb kā gūt papildus ienākumus jau šodien!

Sociālie tīkli

Šī ir mūsdienu “haltūru” top tēma, jo sociālajos tīklos ir teju ikviens – Tu, mamma, brālis un kaimiņš. Ko tas nozīmē reklāmdevējiem? Lielisku iespēju reklamēt savus produktus visatbilstošākajai auditorijai. Un ko tas nozīmē Tev? Lielisku veidu, kā gūt papildu ienākumus vai pastāvīgu peļņu.

Lai darbotos sociālo tīklu mārketingā, ir jāprot sekojošas prasmes:

 • Izcila izteikšanās rakstveidā;
 • Izcila latviešu un vēlams angļu valoda;
 • Prasme analizēt datus un veidot atskaites;
 • Prasme plānot budžetu un veidot reklāmas kampaņas.

Darba sludinājumus šajā nozarē var atrast dažādās sociālo tīklu mārketinga grupās, kā arī LinkedIn un frīlanceru platformās.

Online bizness

Proti veidot rokdarbus vai nodarbojies ar mājražošanu? Šis ir piemērotākais brīdis atvērt savu e-veikalu, jo mājsēdes apstākļos ļoti daudzi iepērkas interneta vidē. Piekrītam, ka savs online bizness skan gan kārdinoši, gan biedējoši un tas var rezultēties kā ar uzviju, tā ar zaudējumu. Taču nevienas bailes nevar kļūt par attaisnojumu tam, lai neuzsāktu to, ko sen jau esi gribējis realizēt.

Nepietiek laika? Dari to brīvdienās. Nepietiek līdzekļu? Tam ir domāts patēriņa aizdevums. Sāc jau šodien un izpēti šos punktus:

 • Atrodi savu nišu
 • Izdomā zīmola vārdu
 • Izpēti mārketinga iespējas
 • Izpēti savu mērķa auditoriju

Ja nenodarbojies ar ražošanu vai rokdarbiem, tas nekas – ir iespēja atvērt e-veikalu ar “dropshipping” jeb tiešo piegādi. Tas nozīmē, ka klienti preces pasūtīs Tavā online veikalā, taču piegādi veiks tiešais preču piegādātājs. Tādā gadījumā būs mazāki izdevumi un nebūs nepieciešams patēriņa aizdevums.

Rakstīšana

Šis ir viens no pateicīgākajiem papildus ienākumu gūšanas veidiem, jo neprasa itin nekādu starta kapitālu, izņemot, protams, izcilu rakstītprasmi un spēju atrast kvalitatīvu informāciju par dažādām tēmām. Viss, kas jādara – jāapbruņojas ar pacietību un neatlaidību un interneta vidē jāmeklē potenciālie klienti. Tāpat iesakām izveidot savu online CV, lai klienti paši varētu Tevi atrast.

Tulkošana

Pārvaldi kādu svešvalodu un proti labi rakstīt? Tad šīs prasmes pilnīgi noteikti ir jāliek lietā, lai nopelnītu papildu līdzekļus. Principā uz tulkošanu attiecas tas pats, kas minēts iepriekšējā paragrāfā par rakstīšanu. Atgādinām, ka lielākais uzsvars ir uz neatlaidību, jo sākumā varēs šķist, ka tādu “haltūru” nav, taču to ir pa pilnam – galvenais ir cītīgi meklēt.

Dizains

Arī tiem, kas šo to saprot no grafiskā dizaina lietām, ir iespēja nopelnīt papildus naudu interneta vidē. Tā kā šobrīd teju ikviens zīmols vēlas reklamēties internetā, tad šis ir īstais mirklis meklēt klientus. To var darīt gan dažādās sociālo tīklu grupās, LinkedIn vai frīlanceru platformās. Galvenās prasmes, ko klienti parasti sagaida – pieredze digitālu produktu dizainā un baneru izveidē.

Kā redzi, iespējas ir daudz un dažādas – atliek vien meklēt un darīt. Ja neesi pārliecināts par savām prasmēm, tad ir vērts izskatīt iespēju iziet kursus. Nav naudas kursiem? Iespējams, ka var palīdzēt ātrais vai patēriņa aizdevums. Taču atceries, ka kredīts jāņem tikai nākotnes un attīstības vārdā, nevis tāpat vien. Lai veicas!

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

 • Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem

  TravelTime.lv: Dārza tehnika ir būtiska, lai uzturētu un koptu mājas dārzu. Labi aprīkots dārzs rada prieku un labklājības sajūtu māju īpašniekiem. Šajā rakstā apskatīsim dažādas dārza tehnikas vienības un to funkcijas. … Raksts: Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com