Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
Izklaide Pilsētā Ziņas

6 lieliskas apskates vietas Jelgavā ziemā

Ziemas sezona bieži vien nozīmē ceļojumu uz siltākajām dienvidu puslodes zemēm, taču neaizmirstiet par savu valsti! Latvija piedāvā daudz lielisku iespēju ziemas brīvdienām ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Jelgavā. Atklājiet interesantākās vietas, ko apmeklēt Jelgavā ziemā, šeit!

1. Pilsētas centrs

Ceļošana pa Latviju un jaunu vietu apmeklēšana ir ideāls veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Un, protams, ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par Latviju un interesantām vietām šeit, vienmēr varat sazināties ar mani. Esmu vietējā meitene, tāpēc labprāt padalītos ar jums savās zināšanās. Viena no manām mīļākajām vietām Latvijā noteikti ir Jelgava. Ceļojot un izzinot Latvijas laukus, šeit var paveikt daudzas lieliskas lietas.

2. Tilts pār Lielupi

Lielupe ir 25 km gara upe, kas tek cauri Jelgavai. Upe gadsimtiem ilgi ir izmantota preču un cilvēku pārvadāšanai. Abās Lielupes pusēs ir daudz skaistu vietu, kur var rast veldzi un mieru. Viena no šīm vietām ir Tetele, kas atrodas ap 15km no Rīgas centra.

3. Baznīcas

Latvijā ir vairākas apskates vērtas viduslaiku baznīcas, taču no tām Jelgavas Sv. Pētera baznīca (Pēteru Baznīca), iespējams, ir viena no satriecošākajām. Gotiskā stila baznīca tika uzcelta ap 1370. gadu, un kopš tās sākotnējās uzcelšanas tā ir vairākas reizes atjaunota, ieskaitot masveida restaurācijas darbus, kas notika pagājušā gadsimta mijā.

4. Lielā iela

Tā ir viena no Latvijas vecākajām ielām un piedzīvojusi ļoti daudz nozīmīgu notikumu Latvijas vēsturē. Mūsdienās tā ir viena no galvenajām Jelgavas iepirkšanās ceļiem, kas piepildīta ar restorāniem, kafejnīcām, krogiem un apģērbu un suvenīru veikaliem.

5. Hercoga Jēkaba ​​laukums

Hercoga Jēkaba ​​laukums ir brīnišķīga vieta pastaigām, iepirkšanās un kafijas tases baudīšanai. Jāņa Čakstes statuja tās centrā tika uzcelta 2003. gadā kā neatkarības simbols. Skats uz Jelgavas torni, ja to neaizsedz mākoņi, arī šeit ir lielisks. Ja ieradīsities pilsētā decembra sākumā, noteikti apskatiet Ziemassvētku tirdziņu Hercoga Jēkaba ​​laukumā! Tas ir viens no Latvijas ziemas spilgtākajiem notikumiem.

6. Jelgavas pils un sala

Interesanti Jelgavas pilī ir tas, ka tajā joprojām ir saglabājušās telpas un eksponāti no laika, kad tā komunisma laikā tika izmantota praktiskām vajadzībām. Kopš tā laika interjers ir izremontēts, taču joprojām ir daudz istabu ar oriģinālām mēbelēm un dekorācijām no to laika, kad tās palika bāreņos, padarot tās ļoti interesantas vietas tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par Latvijas pēckara vēsturi.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com