Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2023

Laiks un vārda dienas

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2023
Izklaide Pilsētā Ziņas

6 lieliskas apskates vietas Jelgavā ziemā

Ziemas sezona bieži vien nozīmē ceļojumu uz siltākajām dienvidu puslodes zemēm, taču neaizmirstiet par savu valsti! Latvija piedāvā daudz lielisku iespēju ziemas brīvdienām ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Jelgavā. Atklājiet interesantākās vietas, ko apmeklēt Jelgavā ziemā, šeit!

1. Pilsētas centrs

Ceļošana pa Latviju un jaunu vietu apmeklēšana ir ideāls veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Un, protams, ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par Latviju un interesantām vietām šeit, vienmēr varat sazināties ar mani. Esmu vietējā meitene, tāpēc labprāt padalītos ar jums savās zināšanās. Viena no manām mīļākajām vietām Latvijā noteikti ir Jelgava. Ceļojot un izzinot Latvijas laukus, šeit var paveikt daudzas lieliskas lietas.

2. Tilts pār Lielupi

Lielupe ir 25 km gara upe, kas tek cauri Jelgavai. Upe gadsimtiem ilgi ir izmantota preču un cilvēku pārvadāšanai. Abās Lielupes pusēs ir daudz skaistu vietu, kur var rast veldzi un mieru. Viena no šīm vietām ir Tetele, kas atrodas ap 15km no Rīgas centra.

3. Baznīcas

Latvijā ir vairākas apskates vērtas viduslaiku baznīcas, taču no tām Jelgavas Sv. Pētera baznīca (Pēteru Baznīca), iespējams, ir viena no satriecošākajām. Gotiskā stila baznīca tika uzcelta ap 1370. gadu, un kopš tās sākotnējās uzcelšanas tā ir vairākas reizes atjaunota, ieskaitot masveida restaurācijas darbus, kas notika pagājušā gadsimta mijā.

4. Lielā iela

Tā ir viena no Latvijas vecākajām ielām un piedzīvojusi ļoti daudz nozīmīgu notikumu Latvijas vēsturē. Mūsdienās tā ir viena no galvenajām Jelgavas iepirkšanās ceļiem, kas piepildīta ar restorāniem, kafejnīcām, krogiem un apģērbu un suvenīru veikaliem.

5. Hercoga Jēkaba ​​laukums

Hercoga Jēkaba ​​laukums ir brīnišķīga vieta pastaigām, iepirkšanās un kafijas tases baudīšanai. Jāņa Čakstes statuja tās centrā tika uzcelta 2003. gadā kā neatkarības simbols. Skats uz Jelgavas torni, ja to neaizsedz mākoņi, arī šeit ir lielisks. Ja ieradīsities pilsētā decembra sākumā, noteikti apskatiet Ziemassvētku tirdziņu Hercoga Jēkaba ​​laukumā! Tas ir viens no Latvijas ziemas spilgtākajiem notikumiem.

6. Jelgavas pils un sala

Interesanti Jelgavas pilī ir tas, ka tajā joprojām ir saglabājušās telpas un eksponāti no laika, kad tā komunisma laikā tika izmantota praktiskām vajadzībām. Kopš tā laika interjers ir izremontēts, taču joprojām ir daudz istabu ar oriģinālām mēbelēm un dekorācijām no to laika, kad tās palika bāreņos, padarot tās ļoti interesantas vietas tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par Latvijas pēckara vēsturi.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

 • Novatours atklāj 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jaunus galamērķus

  TravelTime.lv: Vadošais Baltijas ceļojumu organizators paplašina piedāvājumus uz Kipru, Maljorku un Malagu. Novatours, lielākais ceļojumu organizators Baltijas valstīs, uzsāks pilnu 2024. gada vasaras ceļojumu programmu, iepazīstinot ar jauniem galamērķiem no Latvijas, … Raksts: Novatours atklāj 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jaunus galamērķus vispirms redzēts Travel Time.

 • Remiro travel ceļojumu kalendārs

  TravelTime.lv: Remiro travel ceļojumu kalendārs tevi pārsteigs! Vai vēlaties izpētīt jaunas vietas un radīt neaizmirstamas atmiņas? Nemeklējiet tālāk! Mēs esam izveidojuši sarakstu ar aizraujošiem ceļojumu galamērķiem, kas jums jāapsver 2023. gada … Raksts: Remiro travel ceļojumu kalendārs vispirms redzēts Travel Time.

 • Padomi ceļošanai senioriem: sagatavošanās

  TravelTime.lv: Ceļošana ir paredzēta ne tikai jauniešiem; vairāk senioru izbauda atvaļinājumu, pētot svešas zemes. Tomēr ir daži svarīgi apsvērumi, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu braucienu. Baltijas valstīs lielākais ceļojumu organizators Novatours … Raksts: Padomi ceļošanai senioriem: sagatavošanās vispirms redzēts Travel Time.

 • Dubaijas tūrisma triumfs: izaugsme un greznība

  TravelTime.lv: 2023. gada pirmajā pusē Dubaijas tūrisma nozare turpināja uzrādīt stabilu izaugsmi. Šajā periodā pilsētā reģistrēts rekordliels apmeklētāju skaits – 8,55 miljoni salīdzinājumā ar 8,36 miljoniem tajā pašā periodā 2019. gadā. Turklāt tūristu … Raksts: Dubaijas tūrisma triumfs: izaugsme un greznība vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com