Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Daila, Veronika
04.Feb.2023
Daila, Veronika
04.Feb.2023
Izklaide Pilsētā Ziņas

6 lieliskas apskates vietas Jelgavā ziemā

Ziemas sezona bieži vien nozīmē ceļojumu uz siltākajām dienvidu puslodes zemēm, taču neaizmirstiet par savu valsti! Latvija piedāvā daudz lielisku iespēju ziemas brīvdienām ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Jelgavā. Atklājiet interesantākās vietas, ko apmeklēt Jelgavā ziemā, šeit!

1. Pilsētas centrs

Ceļošana pa Latviju un jaunu vietu apmeklēšana ir ideāls veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Un, protams, ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par Latviju un interesantām vietām šeit, vienmēr varat sazināties ar mani. Esmu vietējā meitene, tāpēc labprāt padalītos ar jums savās zināšanās. Viena no manām mīļākajām vietām Latvijā noteikti ir Jelgava. Ceļojot un izzinot Latvijas laukus, šeit var paveikt daudzas lieliskas lietas.

2. Tilts pār Lielupi

Lielupe ir 25 km gara upe, kas tek cauri Jelgavai. Upe gadsimtiem ilgi ir izmantota preču un cilvēku pārvadāšanai. Abās Lielupes pusēs ir daudz skaistu vietu, kur var rast veldzi un mieru. Viena no šīm vietām ir Tetele, kas atrodas ap 15km no Rīgas centra.

3. Baznīcas

Latvijā ir vairākas apskates vērtas viduslaiku baznīcas, taču no tām Jelgavas Sv. Pētera baznīca (Pēteru Baznīca), iespējams, ir viena no satriecošākajām. Gotiskā stila baznīca tika uzcelta ap 1370. gadu, un kopš tās sākotnējās uzcelšanas tā ir vairākas reizes atjaunota, ieskaitot masveida restaurācijas darbus, kas notika pagājušā gadsimta mijā.

4. Lielā iela

Tā ir viena no Latvijas vecākajām ielām un piedzīvojusi ļoti daudz nozīmīgu notikumu Latvijas vēsturē. Mūsdienās tā ir viena no galvenajām Jelgavas iepirkšanās ceļiem, kas piepildīta ar restorāniem, kafejnīcām, krogiem un apģērbu un suvenīru veikaliem.

5. Hercoga Jēkaba ​​laukums

Hercoga Jēkaba ​​laukums ir brīnišķīga vieta pastaigām, iepirkšanās un kafijas tases baudīšanai. Jāņa Čakstes statuja tās centrā tika uzcelta 2003. gadā kā neatkarības simbols. Skats uz Jelgavas torni, ja to neaizsedz mākoņi, arī šeit ir lielisks. Ja ieradīsities pilsētā decembra sākumā, noteikti apskatiet Ziemassvētku tirdziņu Hercoga Jēkaba ​​laukumā! Tas ir viens no Latvijas ziemas spilgtākajiem notikumiem.

6. Jelgavas pils un sala

Interesanti Jelgavas pilī ir tas, ka tajā joprojām ir saglabājušās telpas un eksponāti no laika, kad tā komunisma laikā tika izmantota praktiskām vajadzībām. Kopš tā laika interjers ir izremontēts, taču joprojām ir daudz istabu ar oriģinālām mēbelēm un dekorācijām no to laika, kad tās palika bāreņos, padarot tās ļoti interesantas vietas tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par Latvijas pēckara vēsturi.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  Booking.com

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Booking.com