Atbalsts jaunajiem uzņēmējiem 2021

Atbalsts jaunajiem uzņēmējiem 2021 – emuārs jelgavaszinas.com piedāvā preses relīžu publicēšanu mazajiem uzņēmumiem un tiem uzņēmējiem, kam nepieciešams vairāk palīdzības komercdarbības veicināšanā un attīstībā.

Iesūtiet savu preses relīzi vai aprakstu par savu uzņēmējdabību un mēs to publicēsim. Saprotam, ka ir tādi uzņēmumi un individuāli pakalpjumu sniedzēji, kuriem nepietiek līdzekļu reklāmai, taču apzināmies, ka potenciālo klientu sasniegšana ir vitāli svarīga, lai izdzīvotu vai sasniegtu nepieciešamo ienākumu apjomu. Sazinieties ar mums e-pastā redakcija [at] jelgavaszinas.com un mēs Jums palīdzēsim.

Atbalsts jaunajiem uzņēmējiem 2021
Pixabay

Mājaslapa, IT atbalsts un reklāma mazajiem uzņēmējiem

Uzņēmums IK BUK.LV nācis klajā ar īpaši draudzīgu piedāvājumu mazajiem un jaunajiem uzņēmējiem. Tiem, kam vajag visvairāk, ir iespēja saņemt palīdzību mājaslapas izveidei vai uzlabošanai, sociālo tīklu sakārtošanā, kā arī interneta reklāmas jomā. Piesakieties, lai ieplānotu konsultāciju. Konsultācijas laikā tiks piedāvāts apskatīt, kas uzņēmumam jau ir un novērtēt, kādi darbi ir nepieciešami, lai uzlabotu digitālo reprezentāciju, pamanāmību internetā un lai piesaistītu vairāk klientus. IK BUK.LV var piedāvāt efektīvu mūsdienīgas un kvalitatīvas mājaslapas izveides iespēju, kuru varēs atļauties jebkurš komersants. Nepieciešamības gadījumā iespējama palīdzība arī kvalitatīvu pārdošanas tekstu rakstīšanā, kā arī popularizēšanas stratēģijās pieprasītākajos sociālajos medijos. Sazinieties ar BUK.LV e-pastā info [at] buk.lv

Booking.com
Booking.com