Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
Pilsētā Ziņas

Uzmanību autovadītājiem: Aizsargu ielā ceļa remonts

Cenšoties uzlabot satiksmes drošību un nodrošināt ērtu pārvietošanos visiem satiksmes dalībniekiem, uzsākti būvdarbi Aizsargu ielas apļa seguma atjaunošanai. Projekts paredz vecā asfalta slāņa frēzēšanu, lietus ūdens kanalizācijas uzlabošanu, jaunas asfaltbetona virsmas ieklāšanu, ceļa zīmju uzstādīšanu, horizontālo marķējumu uzlikšanu. Šie uzlabojumi aptvers aptuveni 850 metrus, sākotnēji fokusējoties uz apļveida krustojuma iekšējo joslu.

Vienlaicīga Bauskas ielas posma attīstība

Paralēli notiek Bauskas ielas posma no Aizsargu ielas apļa līdz pilsētas robežai Mežciema virzienā Jelgavā pārbūves projekts. Šī pasākuma mērķis ir atjaunot šobrīd nolietoto asfaltbetona segumu divu kilometru garumā, aptverot Meža kapiem piegulošo ceļu.

Galvenie projekta līdzstrādnieki

Būvdarbus veic uzņēmums “Ceļu būves biedrība “Igate”” ar būvuzraudzību SIA “Somniar”. Projekta idejas autors ir SIA “3C”. Kopējās plānotās būvniecības izmaksas sastāda 1 739 629,27 eiro, ieskaitot PVN. Finansējumu projektam nodrošina Satiksmes ministrija un Jelgavas pašvaldība.

Uzmanību vadītājiem

Autovadītājiem, kuri izmanto šo ceļa posmu, jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Satiksmes plūsma tiks virzīta ar ceļa zīmēm un atbilstoši organizēta.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com