Publikācijas ziņu portālā

Jelgavas sporta organizācijām un citiem ar sportu saistītajiem pakalpojumu sniedzējiem tiek piedāvāta iespēja iesūtīt un publicēt aktuālitātes, paziņojumus, preses relīzes, piedāvājumus un kontaktinformāciju. Tā raksta portāls “Fitnesa Ziņas”.

Kas ir “Fitnesa Ziņas”?

“Fitnesa Ziņas” ir Jelgavā bāzēts emuārs aktīva dzīvesveida piekritējiem, kas darbojās jau kopš 2014. gada. Vietnē www.fitnesazinas.lv ir iespējams atrast daudz un dažādu informāciju par treniņiem mājas apstākļos vai ārpus mājas individuāli.  Tas īpaši noder, kamēr valstī noteiktie ierobežojumi neļauj apmeklēt sporta klubus un saņemt citus pakalpojumus klātienē. “Fitnesa Ziņas” apraksta arī dažādas idejas ēdienkartei, kas var palīdzēt sasniegt fitnesa mērķus, labi izskatīties un labāk justies. Tas ir īpaši svarīgi, kad esam palikuši mājās ar ierobežotām iespējām fiziskām aktivitātēm.

Iespēja informācijas telpai

Kopš tika slēgts portāls jelgavasvestnesis.lv, jelgavniekiem palika par vienu interneta vietni mazāk, kur uzzināt Jelgavā notiekošo sporta pasākumu jaunumus un citus ar sportu saistītos noteikumus. Tāpēc arī portāls “Fitnesa Ziņas” sācis publicēt informāciju par šādām aktualitātēm Jelgavā un Jelgavas novadā, lai sniegtu iespēju vieglāk un ātrāk atrast meklēto informāciju internetā.

Kā pieteikt publikāciju “Fitnesa Ziņas”?

Tiešsaistes vietne “Fitnesa Ziņas” Jelgavā aktuālo sporta informāciju piedāvā publicēt gan dažādām sporta organizācijām, piemērām, informāciju par dažādām plānotajam sporta spēlēm un to rezulātiem. Sporta spēļu rīkotāji ir aicināti šo informāciju iesūtīt, kas ir bez maksas. Savukārt sporta preču tirgotāji un ar sportu saistīto pakalpojumu sniedzēji var saņemt iespēju publicēt 300 vārdus garu vai garāku rakstu par saviem piedāvājumiem bez maksas. Portāla auditorija ir pamatā latviešu, tāpēc tiek prasīts iesūtīt reklāmas latviešu valodā, taču ziņu rakstus var iesūtīt arī citās valodās. Vairāk par piedāvājumu iespējams uzzināt apmeklējot lapu vai sazinoties, izmantojot vietnē atrodamo kontaktformu.

Booking.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com