Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Ziņas

“Fitnesa Ziņas” piedāvā iespēju publikācijām

Jelgavas sporta organizācijām un citiem ar sportu saistītajiem pakalpojumu sniedzējiem tiek piedāvāta iespēja iesūtīt un publicēt aktuālitātes, paziņojumus, preses relīzes, piedāvājumus un kontaktinformāciju. Tā raksta portāls “Fitnesa Ziņas”.

Kas ir “Fitnesa Ziņas”?

“Fitnesa Ziņas” ir Jelgavā bāzēts emuārs aktīva dzīvesveida piekritējiem, kas darbojās jau kopš 2014. gada. Vietnē www.fitnesazinas.lv ir iespējams atrast daudz un dažādu informāciju par treniņiem mājas apstākļos vai ārpus mājas individuāli.  Tas īpaši noder, kamēr valstī noteiktie ierobežojumi neļauj apmeklēt sporta klubus un saņemt citus pakalpojumus klātienē. “Fitnesa Ziņas” apraksta arī dažādas idejas ēdienkartei, kas var palīdzēt sasniegt fitnesa mērķus, labi izskatīties un labāk justies. Tas ir īpaši svarīgi, kad esam palikuši mājās ar ierobežotām iespējām fiziskām aktivitātēm.

Publikācija presē palīdzēs uzņēmumam, projektam vai zīmolam sasniegt tik ļoti nepieciešamo auditoriju un arī uzlabos tā interneta vietnes pozīcijas meklētājos kā atgirezeniskā saite (angliski saukta par backlink). Atgriezenisko saišu pievienošana mājaslapai ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai tā tiktu optimizāta labai atrodamībai meklēšanas rīkos.

Iespēja informācijas telpai

Kopš tika slēgts portāls jelgavasvestnesis.lv, jelgavniekiem palika par vienu interneta vietni mazāk, kur uzzināt Jelgavā notiekošo sporta pasākumu jaunumus un citus ar sportu saistītos noteikumus. Tāpēc arī portāls “Fitnesa Ziņas” sācis publicēt informāciju par šādām aktualitātēm Jelgavā un Jelgavas novadā, lai sniegtu iespēju vieglāk un ātrāk atrast meklēto informāciju internetā.

Kā pieteikt publikāciju “Fitnesa Ziņas”?

Tiešsaistes vietne “Fitnesa Ziņas” Jelgavā aktuālo sporta informāciju piedāvā publicēt gan dažādām sporta organizācijām, piemērām, informāciju par dažādām plānotajam sporta spēlēm un to rezulātiem. Sporta spēļu rīkotāji ir aicināti šo informāciju iesūtīt, kas ir bez maksas. Savukārt sporta preču tirgotāji un ar sportu saistīto pakalpojumu sniedzēji var saņemt iespēju publicēt 300 vārdus garu vai garāku rakstu par saviem piedāvājumiem bez maksas. Portāla auditorija ir pamatā latviešu, tāpēc tiek prasīts iesūtīt reklāmas latviešu valodā, taču ziņu rakstus var iesūtīt arī citās valodās. Vairāk par piedāvājumu iespējams uzzināt apmeklējot lapu vai sazinoties, izmantojot vietnē atrodamo kontaktformu.

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com