Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Ziņas

“Fitnesa Ziņas” piedāvā iespēju publikācijām

Jelgavas sporta organizācijām un citiem ar sportu saistītajiem pakalpojumu sniedzējiem tiek piedāvāta iespēja iesūtīt un publicēt aktuālitātes, paziņojumus, preses relīzes, piedāvājumus un kontaktinformāciju. Tā raksta portāls “Fitnesa Ziņas”.

Kas ir “Fitnesa Ziņas”?

“Fitnesa Ziņas” ir Jelgavā bāzēts emuārs aktīva dzīvesveida piekritējiem, kas darbojās jau kopš 2014. gada. Vietnē www.fitnesazinas.lv ir iespējams atrast daudz un dažādu informāciju par treniņiem mājas apstākļos vai ārpus mājas individuāli.  Tas īpaši noder, kamēr valstī noteiktie ierobežojumi neļauj apmeklēt sporta klubus un saņemt citus pakalpojumus klātienē. “Fitnesa Ziņas” apraksta arī dažādas idejas ēdienkartei, kas var palīdzēt sasniegt fitnesa mērķus, labi izskatīties un labāk justies. Tas ir īpaši svarīgi, kad esam palikuši mājās ar ierobežotām iespējām fiziskām aktivitātēm.

Publikācija presē palīdzēs uzņēmumam, projektam vai zīmolam sasniegt tik ļoti nepieciešamo auditoriju un arī uzlabos tā interneta vietnes pozīcijas meklētājos kā atgirezeniskā saite (angliski saukta par backlink). Atgriezenisko saišu pievienošana mājaslapai ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai tā tiktu optimizāta labai atrodamībai meklēšanas rīkos.

Iespēja informācijas telpai

Kopš tika slēgts portāls jelgavasvestnesis.lv, jelgavniekiem palika par vienu interneta vietni mazāk, kur uzzināt Jelgavā notiekošo sporta pasākumu jaunumus un citus ar sportu saistītos noteikumus. Tāpēc arī portāls “Fitnesa Ziņas” sācis publicēt informāciju par šādām aktualitātēm Jelgavā un Jelgavas novadā, lai sniegtu iespēju vieglāk un ātrāk atrast meklēto informāciju internetā.

Kā pieteikt publikāciju “Fitnesa Ziņas”?

Tiešsaistes vietne “Fitnesa Ziņas” Jelgavā aktuālo sporta informāciju piedāvā publicēt gan dažādām sporta organizācijām, piemērām, informāciju par dažādām plānotajam sporta spēlēm un to rezulātiem. Sporta spēļu rīkotāji ir aicināti šo informāciju iesūtīt, kas ir bez maksas. Savukārt sporta preču tirgotāji un ar sportu saistīto pakalpojumu sniedzēji var saņemt iespēju publicēt 300 vārdus garu vai garāku rakstu par saviem piedāvājumiem bez maksas. Portāla auditorija ir pamatā latviešu, tāpēc tiek prasīts iesūtīt reklāmas latviešu valodā, taču ziņu rakstus var iesūtīt arī citās valodās. Vairāk par piedāvājumu iespējams uzzināt apmeklējot lapu vai sazinoties, izmantojot vietnē atrodamo kontaktformu.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk... Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk... Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk... Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk... Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk... Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com