Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Pilsētā Ziņas

3D multimediju šovs un citi jaunumi Jelgavā

Šeit ir jaunāko ziņu apkopojums par Jelgavu:

 1. Covid-19 paštesti izplatīti skolās: Lai cīnītos pret elpošanas slimību, tostarp Covid-19, izplatīšanu, Jelgavas skolās izplatīti paštesti. Šie testi paredzēti lietošanai mājās aizdomu gadījumos par slimību​​.
 2. Ziemas laika ietekme: Latvijā pašlaik novēro ledainas temperatūras un smagu snigšanu, kas ietekmē ceļu drošību un izraisa satiksmes negadījumu pieaugumu. Temperatūras dažās reģionos, tostarp Jelgavas tuvumā, nokritušas līdz -11 līdz -15 grādiem pēc Celsija​​​​.
 3. Dzemdību pabalsts Jelgavā: Jelgavas pašvaldība piedāvā augstāku dzemdību pabalstu ģimenēm ar vairāk nekā vienu bērnu. Saskaņā ar Madaru Lasmani, Jelgavas pašvaldības padomes priekšsēdētāju, ģimenes saņem papildus 500 eiro par katru bērnu pēc pirmā​​.
 4. Vilcienu reisu atcelšana: Vairāki vilcienu reisi maršrutā Rīga-Jelgava nesen tika atcelti sakarā ar dispečera kļūdu, ietekmējot vietējo transportu​​.
 5. Nacionālie svētki un 3D multimediju šovs: Jelgava piedalījās nacionālajos svētkos ar īpašu 3D multimediju stāstu “Jelgava – Zemgales zvaigzne”, kas projicēts uz Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas, parādot pilsētas kultūras un vēsturisku nozīmi​​.
 6. Mākslas izstāde “Mana Latvija”: Dāvida Jāņa Baumaņa gleznu izstāde ar nosaukumu “Mana Latvija” ir apskatāma Jelgavas Vecpilsētas namā no 12. novembra līdz 6. decembrim kā daļa no patriotu mēneša.
 7. Mūzikas koncerts “Klusuma mūzika”: Duets “Infini” uzstāsies Svētās Trīsvienības baznīcas torņa Jelgavā 10. un 15. decembrī ar koncertprogrammu “Klusuma mūzika”.
 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com