Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
Pilsētā Ziņas

3D multimediju šovs un citi jaunumi Jelgavā

Šeit ir jaunāko ziņu apkopojums par Jelgavu:

 1. Covid-19 paštesti izplatīti skolās: Lai cīnītos pret elpošanas slimību, tostarp Covid-19, izplatīšanu, Jelgavas skolās izplatīti paštesti. Šie testi paredzēti lietošanai mājās aizdomu gadījumos par slimību​​.
 2. Ziemas laika ietekme: Latvijā pašlaik novēro ledainas temperatūras un smagu snigšanu, kas ietekmē ceļu drošību un izraisa satiksmes negadījumu pieaugumu. Temperatūras dažās reģionos, tostarp Jelgavas tuvumā, nokritušas līdz -11 līdz -15 grādiem pēc Celsija​​​​.
 3. Dzemdību pabalsts Jelgavā: Jelgavas pašvaldība piedāvā augstāku dzemdību pabalstu ģimenēm ar vairāk nekā vienu bērnu. Saskaņā ar Madaru Lasmani, Jelgavas pašvaldības padomes priekšsēdētāju, ģimenes saņem papildus 500 eiro par katru bērnu pēc pirmā​​.
 4. Vilcienu reisu atcelšana: Vairāki vilcienu reisi maršrutā Rīga-Jelgava nesen tika atcelti sakarā ar dispečera kļūdu, ietekmējot vietējo transportu​​.
 5. Nacionālie svētki un 3D multimediju šovs: Jelgava piedalījās nacionālajos svētkos ar īpašu 3D multimediju stāstu “Jelgava – Zemgales zvaigzne”, kas projicēts uz Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas, parādot pilsētas kultūras un vēsturisku nozīmi​​.
 6. Mākslas izstāde “Mana Latvija”: Dāvida Jāņa Baumaņa gleznu izstāde ar nosaukumu “Mana Latvija” ir apskatāma Jelgavas Vecpilsētas namā no 12. novembra līdz 6. decembrim kā daļa no patriotu mēneša.
 7. Mūzikas koncerts “Klusuma mūzika”: Duets “Infini” uzstāsies Svētās Trīsvienības baznīcas torņa Jelgavā 10. un 15. decembrī ar koncertprogrammu “Klusuma mūzika”.
 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

 • Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem

  TravelTime.lv: Dārza tehnika ir būtiska, lai uzturētu un koptu mājas dārzu. Labi aprīkots dārzs rada prieku un labklājības sajūtu māju īpašniekiem. Šajā rakstā apskatīsim dažādas dārza tehnikas vienības un to funkcijas. … Raksts: Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com