malu mednieks

Ceturtdien trīs vīrieši tika apcietināti Jelgavas apvidū, aizdomās par nelikumīgu medīšanu. Saistībā ar notikušo sākti daži kriminālprocesi, informēja Valsts policija (VP).

16. septembrī pēc organizētas policijas operācijas Svētes iecirknī, Jelgavas apkārtnē, tika aizturēti trīs vīrieši, kuri ar ieroci pārvietojās automašīnā bez atļaujas turot ieročus, kas nebija reģistrēta Latvijā un, iespējams, tika veiktas nelikumīgas medības, norādīja VP. Visi vīrieši tika aizturēti un ievietoti īslaicīgā apcietinājumā. Tajā pašā dienā likumsargi apskatīja vīriešu mājas, kur tika atrastas un izņemtas 175 patronas un trīs metāla kannas ar neskaidras izcelsmes pulverveida vielu, kā arī desmitiem litru bragas un kandžas.

malu mednieks

Šobrīd visi trīs vīrieši ir pakļauti ar brīvības atņemšanu nesaistītām pārbaudēm, un turpinās pirmstiesas pārbaudes. Ir uzsākti kriminālprocesi, saistībā ar Krimināllikuma 233. panta otro sadaļu attiecībā uz ieroča un šaujamieroču iegādi, īpašumtiesībām, nēsāšanu un pārvadāšanu bez atbilstošas atļaujas, kā arī pēc 112. panta otrās sadaļas 15. segmenta – par centieniem izdarīt noziedzīgu nodarījumu.

Booking.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com