Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
Pilsētā Ziņas

Jelgavā Eiropas Parlamenta vēlēšanās nobalsoja 38,35%

Balsošana Eiropas Parlamenta vēlēšanās ir noslēgusies, un pašlaik notiek balsu skaitīšana. Jelgavā vēlēšanās piedalījās 14 680 jeb 38,35 procenti no Jelgavā reģistrētiem 38 276 balstiesīgajiem vēlētājiem, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Vēlēšanu norise un rezultātu gaidīšana

Vēlēšanu iecirkņi tika slēgti plkst. 20:00, un tagad tiek skaitītas balsis. Vēlēšanu rezultāti būs pieejami vietnē epv2024.cvk.lv. Līdz pulksten 12:00 Jelgavā jau bija nobalsojuši 7 622 vēlētāji (19,91%), bet līdz pulksten 16:00 – 30,63% balstiesīgo. Visaktīvākie vēlētāji bija Jelgavas kultūras nama vēlēšanu iecirknī.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā

Eiropas Parlamenta vēlēšanas notiek ik pēc pieciem gadiem pavasarī vai vasaras sākumā. Vēlēšanu periodu nosaka Eiropas Savienības Padome pēc apspriešanās ar Eiropas Parlamentu. Latvija ir viens vēlēšanu apgabals, no kura Eiropas Parlamentā jāievēlē deviņi deputāti.

Jelgavas vēlētāju aktivitāte šajās vēlēšanās liecina par stabilu interesi par Eiropas Parlamenta darbu un Latvijas pārstāvniecību tajā.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com