Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Pilsētā Ziņas

Jelgavā: Kādi vasaras pasākumi būtu vajadzīgi bērniem? Izsaki viedokli!

Jelgavā dzīvojošajiem bērnu vecākiem un citiem interesentiem dota iespēja izteikt viedokli un ierosināt pasākumus bērniem. Aizpildi lapas apakšā atrodamo aptauju (zemāk rakstā atrodama saite). Arī tavs viedoklis ir svarīgs, lai nākošā vasara Jelgavas bērniem būtu vēl aizraujošāka un izglītojošāka.

Šo aptauju sagatavojusi Jelgavas pilsētas dome un pašvaldības kultūras pasākumu organizēšanas iestāde “Kultūra”. Ikviens ir aicināts piedalīties aptaujā un izteikt savu viedokli par vasaras pasākumu rīkošanu un norisi Jelgavas bērniem Uzvaras parkā. Aptauju ir iespējams aizpildīt tikai elektroniskā veidā.

Jauna atpūtas un rotaļu pilsētiņa

Pagājušā gada vasarā ekspluatācijā tika nodota pavisam jauna bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa, kas uzbūvēta Uzvaras parkā Jelgavā. Jau šovasar, papildinot Jelgavas kultūras norišu klāstu, Uzvaras parkā ir iecerēts izveidot pasākumu programmu pašiem mazākajiem jelgavniekiem jeb visa vecuma bērnu auditorijai. Pilsēta vēlas to izstrādāt pēc iespējas atbilstošāku jelgavnieku vēlmēm un paradumiem, tāpēc Jelgavas bērnu vecāki un arī paši bērni ir aicināti izteikt savu viedokli. Tas palīdzēs Kultūrai noskaidrot gan vispiemērotāko laiku pasākumu sarīkošanai, gan arī to formātu un saturu. Mērķis ir uzzināt, kādā saturā Jelgavas pilsētas iedzīvotāji un arī viesi labprātāk apmeklētu bērniem paredzētos sarīkojumus un pasākumus.

Šajā mazajā elektroniskajā aptaujā ir iekļauti dažādi jautājumi par pasākumiem, kā arī bērnu vecumu. Par pasākumiem, kurus bērns vēlētos apmeklēt, piemēram, radošās pēcpusdienas, koncertus, izrādes vai rotaļu sarīkojumus. Tikpat svarīgi būtu uzzināt, kuras nedēļas dienas un laiki pasākumiem būtu vispiemērotākie.

Aizpildi aptauju

Aptauja ir anonīma un to tu vari aizpildīt ŠEIT.

Jaunajā rotaļu un atpūtas pilsētiņā Jelgavas Uzvaras parkā visi bērni vecumā no 1 līdz 12 gadiem varēs pavadīt laiku septiņos aktīvos un izzinošos laukumiņos. Aktivitāšu laukumiņi ir izbūvēti zonās atbilstoši trīs vecuma grupām. Katram no laukumiņiem ir piešķirts kāda Latvijā mītošiem dzīvnieka vārdiem un tie ir: “Eiropas ūdrs” un “Lielais susuris” – vienu līdz trīs gadus veciem bērniem, “Āpsis” un “Ziemeļu lūsis” – divus līdz sešus gadus veciem bērniem, “Lidvāvere” – sešus līdz divpadsmit gadus veciem bērniem. Pie katra laukuma ir uzstādīts informatīvs stends, kas palīdzēs apmeklētājiem iepazīt katras uzstādītās iekārtas funkcionalitāti, drošības noteikumus un atbilstību konkrētai vecuma grupai.

Informācija: jelgava.lv

Izsaki viedokli arī par Jelgavas slimnīcu šeit.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk... Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk... Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk... Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk... Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk... Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com