Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Pilsētā Ziņas

Jelgavas slimnīca aicina izteikt viedokli

Jelgavas slimnīca jeb sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Jelgavas pilsētas slimnīca” aicina klientus, apmeklētājus, pacientus un visus interesentus aizpildīt aptaujas anketu. Aptaujas mērķis ir noskaidrot, kāds ir pacientu viedoklis par ērtībām uzturēšanās laikā slimnīcā jeb kāda ir bijusi slimnīcā uzturēšanās pieredze.

Ārstniecības iestādei “Jelgavas pilsētas slimnīca” ir ārkārtīgi svarīgi, lai slimnīcas sniegtie pakalpojumi būtu vēl kvalitatīvāki, drošāki gan no pandēmijas skatpunkta, gan vispārīgi. Slimnīca patiesi vēlas uzklausīt savu klientu viedokli, izprast to un uzlabot savu sniegto pakalpojumu kvalitāti, lai sniegtie pakalpojumi arī turpmāk būtu uz pacientu orientēti. Slimnīca ir elektroniski sagatavojusi aptaujas anketu, kuru īpaši līdz aizpildīt pacientiem, kas ir iepriekš ārstējušies vai ārstējās Jelgavas pilsētas slimnīcā. Ārkārtīgi svarīgas būs atbildes no tiem pacientiem, kuri slimnīcas stacionārā ir ārstējušies pēdējo 12 mēnešu laikā.

Aptaujā ievāktās atbildes, sūdzības un ieteikumi būs kā pamats, lai palīdzētu slimnīcai veikt arvien jaunus uzlabojumus tās darbībās. Slimnīca norāda, ka tiks veikti pacientu apmierinātības mērījumi un tie tiks izmantoti, lai gan tuvākā, gan arī tālākā nākotnē veiktu izmaiņas un uzlabotu sniegtos pakalpojumus.

Privātuma aizsardzība

Slimnīca iezīmē, ka, pildot aptaujas anketu, par privātuma aizsardzību nemaz nav jāuztraucās, jo šīs aptaujas anketas ir pilnībā anonīmas. Iegūtie dati tiks iegūti un apkopoti tikai tādā veidā, lai veiktu mērījumus, kas nekādā veidā nav saistīti ar atsevišķu personu datiem, bet gan atbildēm kopumā. Arī tos jautājumus, kas ietver atbildes par personīgo pieredzi, ievāks un izmantos tikai kā anonīmus. Taču vērā tiks ņemta katra atbilde.

Kādi jautājumi uzdoti aptaujā?

Aptaujā tiek uzdoti jautājumi par to, kā pacients nonācis slimnīcā, cik ilgu laiku pavadījis uzņemšanas nodaļā. Kā zināms, daudzi no pacientiem iepriekš tur ir gaidījuši samērā ilgi. Vēl tiek jautāts par attieksmi no ārstiem un aprūpes personālu, pakalpojumu izmaksām, kā arī par telpu kvalitāti, tīrību un ērtībām. Tiek uzdots arī brīvas formas jautājums par to, kas pēc pacienta domām būtu jādara, lai uzlabotu sadzīves apstākļus nodaļā, kurā tas uzturējies. Kā arī uzdoti vēl citi svarīgi jautājumi.

Lūgums aizpildīt aptauju šajā saitē.

Izsaki viedokli arī par vasaras pasākumiem bērniem.vasaras pasākumiem bērniem.

Kur paēst Jelgavā? Lasi šeit!

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk... Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk... Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk... Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk... Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk... Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com