Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
Pilsētā Ziņas

Jelgavas slimnīca aicina izteikt viedokli

Jelgavas slimnīca jeb sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Jelgavas pilsētas slimnīca” aicina klientus, apmeklētājus, pacientus un visus interesentus aizpildīt aptaujas anketu. Aptaujas mērķis ir noskaidrot, kāds ir pacientu viedoklis par ērtībām uzturēšanās laikā slimnīcā jeb kāda ir bijusi slimnīcā uzturēšanās pieredze.

Ārstniecības iestādei “Jelgavas pilsētas slimnīca” ir ārkārtīgi svarīgi, lai slimnīcas sniegtie pakalpojumi būtu vēl kvalitatīvāki, drošāki gan no pandēmijas skatpunkta, gan vispārīgi. Slimnīca patiesi vēlas uzklausīt savu klientu viedokli, izprast to un uzlabot savu sniegto pakalpojumu kvalitāti, lai sniegtie pakalpojumi arī turpmāk būtu uz pacientu orientēti. Slimnīca ir elektroniski sagatavojusi aptaujas anketu, kuru īpaši līdz aizpildīt pacientiem, kas ir iepriekš ārstējušies vai ārstējās Jelgavas pilsētas slimnīcā. Ārkārtīgi svarīgas būs atbildes no tiem pacientiem, kuri slimnīcas stacionārā ir ārstējušies pēdējo 12 mēnešu laikā.

Aptaujā ievāktās atbildes, sūdzības un ieteikumi būs kā pamats, lai palīdzētu slimnīcai veikt arvien jaunus uzlabojumus tās darbībās. Slimnīca norāda, ka tiks veikti pacientu apmierinātības mērījumi un tie tiks izmantoti, lai gan tuvākā, gan arī tālākā nākotnē veiktu izmaiņas un uzlabotu sniegtos pakalpojumus.

Privātuma aizsardzība

Slimnīca iezīmē, ka, pildot aptaujas anketu, par privātuma aizsardzību nemaz nav jāuztraucās, jo šīs aptaujas anketas ir pilnībā anonīmas. Iegūtie dati tiks iegūti un apkopoti tikai tādā veidā, lai veiktu mērījumus, kas nekādā veidā nav saistīti ar atsevišķu personu datiem, bet gan atbildēm kopumā. Arī tos jautājumus, kas ietver atbildes par personīgo pieredzi, ievāks un izmantos tikai kā anonīmus. Taču vērā tiks ņemta katra atbilde.

Kādi jautājumi uzdoti aptaujā?

Aptaujā tiek uzdoti jautājumi par to, kā pacients nonācis slimnīcā, cik ilgu laiku pavadījis uzņemšanas nodaļā. Kā zināms, daudzi no pacientiem iepriekš tur ir gaidījuši samērā ilgi. Vēl tiek jautāts par attieksmi no ārstiem un aprūpes personālu, pakalpojumu izmaksām, kā arī par telpu kvalitāti, tīrību un ērtībām. Tiek uzdots arī brīvas formas jautājums par to, kas pēc pacienta domām būtu jādara, lai uzlabotu sadzīves apstākļus nodaļā, kurā tas uzturējies. Kā arī uzdoti vēl citi svarīgi jautājumi.

Lūgums aizpildīt aptauju šajā saitē.

Izsaki viedokli arī par vasaras pasākumiem bērniem.vasaras pasākumiem bērniem.

Kur paēst Jelgavā? Lasi šeit!

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com