Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Pilsētā Ziņas

Jelgavas slimnīca aicina izteikt viedokli

Jelgavas slimnīca jeb sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Jelgavas pilsētas slimnīca” aicina klientus, apmeklētājus, pacientus un visus interesentus aizpildīt aptaujas anketu. Aptaujas mērķis ir noskaidrot, kāds ir pacientu viedoklis par ērtībām uzturēšanās laikā slimnīcā jeb kāda ir bijusi slimnīcā uzturēšanās pieredze.

Ārstniecības iestādei “Jelgavas pilsētas slimnīca” ir ārkārtīgi svarīgi, lai slimnīcas sniegtie pakalpojumi būtu vēl kvalitatīvāki, drošāki gan no pandēmijas skatpunkta, gan vispārīgi. Slimnīca patiesi vēlas uzklausīt savu klientu viedokli, izprast to un uzlabot savu sniegto pakalpojumu kvalitāti, lai sniegtie pakalpojumi arī turpmāk būtu uz pacientu orientēti. Slimnīca ir elektroniski sagatavojusi aptaujas anketu, kuru īpaši līdz aizpildīt pacientiem, kas ir iepriekš ārstējušies vai ārstējās Jelgavas pilsētas slimnīcā. Ārkārtīgi svarīgas būs atbildes no tiem pacientiem, kuri slimnīcas stacionārā ir ārstējušies pēdējo 12 mēnešu laikā.

Aptaujā ievāktās atbildes, sūdzības un ieteikumi būs kā pamats, lai palīdzētu slimnīcai veikt arvien jaunus uzlabojumus tās darbībās. Slimnīca norāda, ka tiks veikti pacientu apmierinātības mērījumi un tie tiks izmantoti, lai gan tuvākā, gan arī tālākā nākotnē veiktu izmaiņas un uzlabotu sniegtos pakalpojumus.

Privātuma aizsardzība

Slimnīca iezīmē, ka, pildot aptaujas anketu, par privātuma aizsardzību nemaz nav jāuztraucās, jo šīs aptaujas anketas ir pilnībā anonīmas. Iegūtie dati tiks iegūti un apkopoti tikai tādā veidā, lai veiktu mērījumus, kas nekādā veidā nav saistīti ar atsevišķu personu datiem, bet gan atbildēm kopumā. Arī tos jautājumus, kas ietver atbildes par personīgo pieredzi, ievāks un izmantos tikai kā anonīmus. Taču vērā tiks ņemta katra atbilde.

Kādi jautājumi uzdoti aptaujā?

Aptaujā tiek uzdoti jautājumi par to, kā pacients nonācis slimnīcā, cik ilgu laiku pavadījis uzņemšanas nodaļā. Kā zināms, daudzi no pacientiem iepriekš tur ir gaidījuši samērā ilgi. Vēl tiek jautāts par attieksmi no ārstiem un aprūpes personālu, pakalpojumu izmaksām, kā arī par telpu kvalitāti, tīrību un ērtībām. Tiek uzdots arī brīvas formas jautājums par to, kas pēc pacienta domām būtu jādara, lai uzlabotu sadzīves apstākļus nodaļā, kurā tas uzturējies. Kā arī uzdoti vēl citi svarīgi jautājumi.

Lūgums aizpildīt aptauju šajā saitē.

Izsaki viedokli arī par vasaras pasākumiem bērniem.vasaras pasākumiem bērniem.

Kur paēst Jelgavā? Lasi šeit!

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com