Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Agate, Selga, Silga, Sinilga
05.Feb.2023
Agate, Selga, Silga, Sinilga
05.Feb.2023
Sports Ziņas

Jelgavnieki ieguva medaļas Latvijas čempionātā badmintonā senioriem

Latvijas svētku laikā Baložos notika Latvijas badmintona čempionāts senioriem. Vadims Čulka no Jelgavas kļuva par divu laiku čempionu, bet vairāki citi Jelgavas iedzīvotāji izcīnīja medaļas.

Baložos tika noteikti 4 čempioni vīriešu vienspēlēs 4 vecuma grupās, kā arī 16 čempioni vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Jaunākā vecuma grupa senioriem Latvijas badmintona čempionātā bija 35. vieta, kurā varēja piedalīties 1985. gadā dzimušie un vecāki spēlētāji. Vecākajai grupai šogad bija 50.

Vadims Čulka no Jelgavas izcīnījis zelta medaļas 45 vīru dubultspēlēs ar Uģis Grosu no Jelgavas, kā arī 45 jauktajās dubultspēlēs ar Tatjanu Dvoržāku no Valkas. Vīru vienspēlēs 45 grupā bronzas medaļas izcīnīja Vadims Čulka.

Olafs Kruzmetra, kurš dzīvo Ozolniekos, izcīnījis arī zelta medaļas, uzvarot 50 jauktās dubultspēlēs ar Aiju Mētru no Rīgas. Arī Olafs Kruzmetra izcīnīja sudraba medaļu 45 vīru dubultspēlēs ar Jāni Bluķis no Auces.

Guntis Leska no Jelgavas 35 vīru vienspēlēs un Dairis Leikums no Ozolniekiem 45 vīru dubultspēlēs kopā ar Gunti Pirktiņš no Liepājas izcīnīja arī bronzas medaļas Latvijas badmintona čempionātā senioriem. Divas bronzas medaļas izcīnīja Maruta Cēsniece, kura 45 jauktajās dubultspēlēs kopā ar vīru Andreju Andrejevu, bet sieviešu dubultspēlēs 45 grupā ar Aiju Mētras no Rīgas.

Vīru dubultspēlēs spēlēja arī Ķekava apgabala padomes priekšsēdētājs Juris Žilko un Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. “Tas vienlaikus bija gan sportisks, gan saviesīgs pasākums. Jā, zaudējām visās spēlēs, bet ne “traģiski”, zaudējot setus ar 15-21, 12-21, 8-21, 9-21 un 9-21. Es paļāvos uz Jura veiklību, viņš uz manu mānīšanos, un daudzas reizes tas bija attaisnojams. Bet galvenais, ka parādījām badmintona demokrātiju, to, ka visi var to spēlēt, parādījām arī Ķekava rajona padomes priekšsēdētāja interesi būt kopā ar savējiem, jo čempionātā piedalījās daudz Ķekavas iedzīvotāju un tas notika Ķekava rajonā “, pēc turnīra komentēja Kristians Rozenvalds.

Juris Žilko vēlāk piedalījās laureātu apbalvošanā, kas šogad saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem notika individuāli.

Spēlētāji no Liepāja, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Emburgas, Jūrmala, Salaspils, Siguldas, Cēsis, Valmieras, Valkas, Vijciema, Rīgas, Ķekava, Mārupe un Baložiem piedalījās Latvijas badmintona čempionātā senioriem.

Latvijas badmintona čempionāts senioriem sākotnēji bija paredzēts 6. un 7. novembrī, taču tika atcelts sakarā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta izsludināto mājas sēdi.

Latvijas Badmintona federācijas valdes loceklis un Athletes komisijas vadītājs Viesturs Bajārs skaidro, ka Latvijas valsts svētki bija vienīgais laiks, lai 2021. gadā organizētu Latvijas badmintona čempionātu senioriem. Vēlāk nebūtu iespējams organizēt Latvijas čempionātu senioriem, jo novembra beigās un decembra sākumā vairāki Latvijas seniori dodas uz pasaules senioru čempionātu Spānijā, bet decembra otrajā pusē Latvijas senioru čempionātu ietekmēs tuvojošos Ziemassvētkus.

9 spēlētāji no Latvijas, tostarp Ainārs Zanders un Olafs Kuusmetra no Ozolniekiem, plāno piedalīties arī Pasaules badmintona čempionātā senioriem, kas no 28. līdz 4. decembrim norisināsies Spānijā.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  Booking.com

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Booking.com