Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
Sports Ziņas

Jelgavnieki ieguva medaļas Latvijas čempionātā badmintonā senioriem

Latvijas svētku laikā Baložos notika Latvijas badmintona čempionāts senioriem. Vadims Čulka no Jelgavas kļuva par divu laiku čempionu, bet vairāki citi Jelgavas iedzīvotāji izcīnīja medaļas.

Baložos tika noteikti 4 čempioni vīriešu vienspēlēs 4 vecuma grupās, kā arī 16 čempioni vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Jaunākā vecuma grupa senioriem Latvijas badmintona čempionātā bija 35. vieta, kurā varēja piedalīties 1985. gadā dzimušie un vecāki spēlētāji. Vecākajai grupai šogad bija 50.

Vadims Čulka no Jelgavas izcīnījis zelta medaļas 45 vīru dubultspēlēs ar Uģis Grosu no Jelgavas, kā arī 45 jauktajās dubultspēlēs ar Tatjanu Dvoržāku no Valkas. Vīru vienspēlēs 45 grupā bronzas medaļas izcīnīja Vadims Čulka.

Olafs Kruzmetra, kurš dzīvo Ozolniekos, izcīnījis arī zelta medaļas, uzvarot 50 jauktās dubultspēlēs ar Aiju Mētru no Rīgas. Arī Olafs Kruzmetra izcīnīja sudraba medaļu 45 vīru dubultspēlēs ar Jāni Bluķis no Auces.

Guntis Leska no Jelgavas 35 vīru vienspēlēs un Dairis Leikums no Ozolniekiem 45 vīru dubultspēlēs kopā ar Gunti Pirktiņš no Liepājas izcīnīja arī bronzas medaļas Latvijas badmintona čempionātā senioriem. Divas bronzas medaļas izcīnīja Maruta Cēsniece, kura 45 jauktajās dubultspēlēs kopā ar vīru Andreju Andrejevu, bet sieviešu dubultspēlēs 45 grupā ar Aiju Mētras no Rīgas.

Vīru dubultspēlēs spēlēja arī Ķekava apgabala padomes priekšsēdētājs Juris Žilko un Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. “Tas vienlaikus bija gan sportisks, gan saviesīgs pasākums. Jā, zaudējām visās spēlēs, bet ne “traģiski”, zaudējot setus ar 15-21, 12-21, 8-21, 9-21 un 9-21. Es paļāvos uz Jura veiklību, viņš uz manu mānīšanos, un daudzas reizes tas bija attaisnojams. Bet galvenais, ka parādījām badmintona demokrātiju, to, ka visi var to spēlēt, parādījām arī Ķekava rajona padomes priekšsēdētāja interesi būt kopā ar savējiem, jo čempionātā piedalījās daudz Ķekavas iedzīvotāju un tas notika Ķekava rajonā “, pēc turnīra komentēja Kristians Rozenvalds.

Juris Žilko vēlāk piedalījās laureātu apbalvošanā, kas šogad saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem notika individuāli.

Spēlētāji no Liepāja, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Emburgas, Jūrmala, Salaspils, Siguldas, Cēsis, Valmieras, Valkas, Vijciema, Rīgas, Ķekava, Mārupe un Baložiem piedalījās Latvijas badmintona čempionātā senioriem.

Latvijas badmintona čempionāts senioriem sākotnēji bija paredzēts 6. un 7. novembrī, taču tika atcelts sakarā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta izsludināto mājas sēdi.

Latvijas Badmintona federācijas valdes loceklis un Athletes komisijas vadītājs Viesturs Bajārs skaidro, ka Latvijas valsts svētki bija vienīgais laiks, lai 2021. gadā organizētu Latvijas badmintona čempionātu senioriem. Vēlāk nebūtu iespējams organizēt Latvijas čempionātu senioriem, jo novembra beigās un decembra sākumā vairāki Latvijas seniori dodas uz pasaules senioru čempionātu Spānijā, bet decembra otrajā pusē Latvijas senioru čempionātu ietekmēs tuvojošos Ziemassvētkus.

9 spēlētāji no Latvijas, tostarp Ainārs Zanders un Olafs Kuusmetra no Ozolniekiem, plāno piedalīties arī Pasaules badmintona čempionātā senioriem, kas no 28. līdz 4. decembrim norisināsies Spānijā.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com