Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2023

Laiks un vārda dienas

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2023
Sports Ziņas

Jelgavnieki ieguva medaļas Latvijas čempionātā badmintonā senioriem

Latvijas svētku laikā Baložos notika Latvijas badmintona čempionāts senioriem. Vadims Čulka no Jelgavas kļuva par divu laiku čempionu, bet vairāki citi Jelgavas iedzīvotāji izcīnīja medaļas.

Baložos tika noteikti 4 čempioni vīriešu vienspēlēs 4 vecuma grupās, kā arī 16 čempioni vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Jaunākā vecuma grupa senioriem Latvijas badmintona čempionātā bija 35. vieta, kurā varēja piedalīties 1985. gadā dzimušie un vecāki spēlētāji. Vecākajai grupai šogad bija 50.

Vadims Čulka no Jelgavas izcīnījis zelta medaļas 45 vīru dubultspēlēs ar Uģis Grosu no Jelgavas, kā arī 45 jauktajās dubultspēlēs ar Tatjanu Dvoržāku no Valkas. Vīru vienspēlēs 45 grupā bronzas medaļas izcīnīja Vadims Čulka.

Olafs Kruzmetra, kurš dzīvo Ozolniekos, izcīnījis arī zelta medaļas, uzvarot 50 jauktās dubultspēlēs ar Aiju Mētru no Rīgas. Arī Olafs Kruzmetra izcīnīja sudraba medaļu 45 vīru dubultspēlēs ar Jāni Bluķis no Auces.

Guntis Leska no Jelgavas 35 vīru vienspēlēs un Dairis Leikums no Ozolniekiem 45 vīru dubultspēlēs kopā ar Gunti Pirktiņš no Liepājas izcīnīja arī bronzas medaļas Latvijas badmintona čempionātā senioriem. Divas bronzas medaļas izcīnīja Maruta Cēsniece, kura 45 jauktajās dubultspēlēs kopā ar vīru Andreju Andrejevu, bet sieviešu dubultspēlēs 45 grupā ar Aiju Mētras no Rīgas.

Vīru dubultspēlēs spēlēja arī Ķekava apgabala padomes priekšsēdētājs Juris Žilko un Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. “Tas vienlaikus bija gan sportisks, gan saviesīgs pasākums. Jā, zaudējām visās spēlēs, bet ne “traģiski”, zaudējot setus ar 15-21, 12-21, 8-21, 9-21 un 9-21. Es paļāvos uz Jura veiklību, viņš uz manu mānīšanos, un daudzas reizes tas bija attaisnojams. Bet galvenais, ka parādījām badmintona demokrātiju, to, ka visi var to spēlēt, parādījām arī Ķekava rajona padomes priekšsēdētāja interesi būt kopā ar savējiem, jo čempionātā piedalījās daudz Ķekavas iedzīvotāju un tas notika Ķekava rajonā “, pēc turnīra komentēja Kristians Rozenvalds.

Juris Žilko vēlāk piedalījās laureātu apbalvošanā, kas šogad saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem notika individuāli.

Spēlētāji no Liepāja, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Emburgas, Jūrmala, Salaspils, Siguldas, Cēsis, Valmieras, Valkas, Vijciema, Rīgas, Ķekava, Mārupe un Baložiem piedalījās Latvijas badmintona čempionātā senioriem.

Latvijas badmintona čempionāts senioriem sākotnēji bija paredzēts 6. un 7. novembrī, taču tika atcelts sakarā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta izsludināto mājas sēdi.

Latvijas Badmintona federācijas valdes loceklis un Athletes komisijas vadītājs Viesturs Bajārs skaidro, ka Latvijas valsts svētki bija vienīgais laiks, lai 2021. gadā organizētu Latvijas badmintona čempionātu senioriem. Vēlāk nebūtu iespējams organizēt Latvijas čempionātu senioriem, jo novembra beigās un decembra sākumā vairāki Latvijas seniori dodas uz pasaules senioru čempionātu Spānijā, bet decembra otrajā pusē Latvijas senioru čempionātu ietekmēs tuvojošos Ziemassvētkus.

9 spēlētāji no Latvijas, tostarp Ainārs Zanders un Olafs Kuusmetra no Ozolniekiem, plāno piedalīties arī Pasaules badmintona čempionātā senioriem, kas no 28. līdz 4. decembrim norisināsies Spānijā.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

 • Novatours atklāj 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jaunus galamērķus

  TravelTime.lv: Vadošais Baltijas ceļojumu organizators paplašina piedāvājumus uz Kipru, Maljorku un Malagu. Novatours, lielākais ceļojumu organizators Baltijas valstīs, uzsāks pilnu 2024. gada vasaras ceļojumu programmu, iepazīstinot ar jauniem galamērķiem no Latvijas, … Raksts: Novatours atklāj 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jaunus galamērķus vispirms redzēts Travel Time.

 • Remiro travel ceļojumu kalendārs

  TravelTime.lv: Remiro travel ceļojumu kalendārs tevi pārsteigs! Vai vēlaties izpētīt jaunas vietas un radīt neaizmirstamas atmiņas? Nemeklējiet tālāk! Mēs esam izveidojuši sarakstu ar aizraujošiem ceļojumu galamērķiem, kas jums jāapsver 2023. gada … Raksts: Remiro travel ceļojumu kalendārs vispirms redzēts Travel Time.

 • Padomi ceļošanai senioriem: sagatavošanās

  TravelTime.lv: Ceļošana ir paredzēta ne tikai jauniešiem; vairāk senioru izbauda atvaļinājumu, pētot svešas zemes. Tomēr ir daži svarīgi apsvērumi, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu braucienu. Baltijas valstīs lielākais ceļojumu organizators Novatours … Raksts: Padomi ceļošanai senioriem: sagatavošanās vispirms redzēts Travel Time.

 • Dubaijas tūrisma triumfs: izaugsme un greznība

  TravelTime.lv: 2023. gada pirmajā pusē Dubaijas tūrisma nozare turpināja uzrādīt stabilu izaugsmi. Šajā periodā pilsētā reģistrēts rekordliels apmeklētāju skaits – 8,55 miljoni salīdzinājumā ar 8,36 miljoniem tajā pašā periodā 2019. gadā. Turklāt tūristu … Raksts: Dubaijas tūrisma triumfs: izaugsme un greznība vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com