Aktualitātes jelgavniekiem – Jelgavas Ziņas

Mūsu interneta vietne piedāvā jaunāko informāciju un aktualitātes jelgavniekiem – Jelgavas Ziņas” jeb jelgavaszinas.com ir bezbudžeta emuārs, kuru veidojuši interneta entuziasti, neieguldot nekādus finansiālus līdzekļus, lai arī cik pārsteidzoši tas šķistu. Šī vietne ir veidota mācību nolūkos, Google indeksācijas prasmju praktizēšanā. Mājaslapas veidošanā izmantoti dažādi bezmaksas līdzekļi kā dažāda brīvpiekļuves programmatūra un arī bezmaksas hostings.

Veidots jelgavniekiem – Jelgavas ziņas ir lietotājam draudzīgas

Šis interntea emuārs tika izveidots vieglai un ātrai informācijas publicēšanai par aktuālajām tēmām, kā arī populāro interneta vietņu RSS ziņu ātrai un ētrai lasīšanai mobilajās ierīcēs un datorā.

Iedzīvotājiem ir nepieciešama iespēja publicēt sludinājumus, piemēram, darba meklēšanas, kā arī citos svarīgos nolūkos. Tāpat iestādēm un uzņēmumiem ir nepieciešama iespēja publicēt savus sludinājumus un paziņojumus.

Jaunums, ko piedāvā jelgavaszinas.com, ir iespēja iesūtīt arī rakstus un preses relīzes publicēšanai šajā interneta vietnē. Šis process tiek organizēts nekomerciālā veidā un ir atļauts publicēt tikai LR likumiem atbilstošu un patiesu informāciju. Par informācijas saturu ir atbildīgs tās iesūtītājs un interneta vietne neuzņemās par to atbildību. Izvēli par materiāla publicēšanu vai nepublicēšanu izdara interneta vietne, balstoties uz subjektīvu vērtējumu. Netiek publicēts nekāds politisks materiāls. Mūsu galvenās vērtības ir brīvība, atklātība, caurredzamība un patiesums.

Šī interneta vietne ir pierādījums tam, ka vienkāršu portālu ir iespējams izveidot un uzturēt neieguldot lielus vai pat nekādus naudas līdzekļus.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums, aizpildot zemāk esošo kontaktformu:

    Booking.com
    Booking.com