ka uzglabat riepas

Mašīnu bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nepātvietojas. Riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, noteikti būs viens no noteicošajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda tipa riepas izmantojat, auto ir jābūt drošai.Automašīnu riepas katrā ziņā būs iegādājamas plašā cenu amplitūdā. Auto servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem kā arī konsultēs par atbilstošāko risinājumu.

Ziemas riepas ir iespēja arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa pakalpojumus, saistītus ar riepu  stāvokļa pārbaudi. Piemēram, automašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakalpojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana. Ieskaties piedāvājumā – ziemas riepas akcija!

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Loģiski, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas mašīnu riepas, derētu pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo pastāv izdevība ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas mašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnu riepu servisa darbiniekiem.

KONSULTĀCIJA RIEPU SERVISĀ

Jebkurš klients novērtē auto servisu, kas nodrošina dažāda stila, ar riepām saistītus servisus. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas auto riepas, jo telpas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un izmantot auto riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības situācijā, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Booking.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com