Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Dzīvesstils Izklaide

Kā pavadīt Valentīndienu Jelgavā?

Prāto, kā pavadīt Valentīndienu Jelgavā? Kur nopirkt ziedus sirdsāķītim, kādās vietas apmeklēt romantiskam randiņam vai vienkārši, lai šajā dienā mazliet aizmirstu par ikdienas rūpēm? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, esam sagatavojuši idejas un ieteikumus katram jelgavniekam un pilsētas viesim.

1. Kur nopirkt ziedus Valentīndienai Jelgavā?

Pirmā vieta, kas vienmēr nāk prāta par ziedu iegādi Jelgavā, ir ziedu salons “Plači” Pasta ielā 51a. Tā ir vietējo iecienīta ziedu iegādes vieta gan svētkiem, gan citiem godiem. Šeit ziedi vienmēr ir svaigi, bagātīgi un var atrast arī gaumīgus gatavos pušķus, kā arī ko neparastu atšķirīgām gaumēm. Ja šis salons ir pārāk pārpildīts, arī cits tuvākais nebūs slikta izvēle. Ja īpaši steidzaties, arī Rimi veikalā, turpat netālu var iegādāties vienkāršu ziedu pušķi.

2. Kur paēst un nosvinēt Valentīndienu Jelgavā?

Glaunām un romantiskām vakariņām lieliska izvēle būs, piemēram, Tornis pašā Jelgavas sirdī vai Pilsētas Elpa uz salas, pāri Mītavas gājēju tiltam. Ja esat alternatīvās mūzikas cienītāji, vai vēlaties nepiespiestu gasiotni, iesakām Baleriju Raiņa ielā 28.

3. Ko apskatīt Valentīndienā?

Pirmā un vienkāršākā ideja, ko apskatīt ir Jelgavas promenāde un Pasta sala. Šī būs ideāla vieta romantiskai pastaigai. Pa dienu no Pasta salas labi varēs apskatīt Jelgavas panorāmu un vakarā upes mala ir romantiski izgaismota. Dodoties pāri tiltam, atradīsiet Silvas tējas namiņu, kur piestāt uz sasildošu dzērienu un kādu izsmalcinātu uzkodu vai kūkas šķēli. Pastaigāt varī arī pa Hercoga Jēkaba laukumu pašā centrā un arī tur būs atrdoama vieta siltai pauzei – restornāns un grilbārs PARKS.

Ja vēl negribas doties mājās…

Tālāk aiz Hercoga Jēkaba laukuma un tikai dažus soļus aiz restorāna Parks atrodas Jelgavas Kultūras nams, kur var apskatīt mākslas izstādi – šobrīd apskatāma skolēnu kolāžu konkusa izstāde, Kaspara Zaķa fotoizstāde “Pasaules bērni” un izstāde “Kultūrai 20”. Tā būs lieliska ideja kultūras baudīšanai, par ko nemaz nav jāmaksā! Tikai jāatceras paņemt savu līdz Covid-19 sertifikātu un atgādināt par to arī otrai pusītei.

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com