Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Dzīvesstils Izklaide

Kā pavadīt Valentīndienu Jelgavā?

Prāto, kā pavadīt Valentīndienu Jelgavā? Kur nopirkt ziedus sirdsāķītim, kādās vietas apmeklēt romantiskam randiņam vai vienkārši, lai šajā dienā mazliet aizmirstu par ikdienas rūpēm? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, esam sagatavojuši idejas un ieteikumus katram jelgavniekam un pilsētas viesim.

1. Kur nopirkt ziedus Valentīndienai Jelgavā?

Pirmā vieta, kas vienmēr nāk prāta par ziedu iegādi Jelgavā, ir ziedu salons “Plači” Pasta ielā 51a. Tā ir vietējo iecienīta ziedu iegādes vieta gan svētkiem, gan citiem godiem. Šeit ziedi vienmēr ir svaigi, bagātīgi un var atrast arī gaumīgus gatavos pušķus, kā arī ko neparastu atšķirīgām gaumēm. Ja šis salons ir pārāk pārpildīts, arī cits tuvākais nebūs slikta izvēle. Ja īpaši steidzaties, arī Rimi veikalā, turpat netālu var iegādāties vienkāršu ziedu pušķi.

2. Kur paēst un nosvinēt Valentīndienu Jelgavā?

Glaunām un romantiskām vakariņām lieliska izvēle būs, piemēram, Tornis pašā Jelgavas sirdī vai Pilsētas Elpa uz salas, pāri Mītavas gājēju tiltam. Ja esat alternatīvās mūzikas cienītāji, vai vēlaties nepiespiestu gasiotni, iesakām Baleriju Raiņa ielā 28.

3. Ko apskatīt Valentīndienā?

Pirmā un vienkāršākā ideja, ko apskatīt ir Jelgavas promenāde un Pasta sala. Šī būs ideāla vieta romantiskai pastaigai. Pa dienu no Pasta salas labi varēs apskatīt Jelgavas panorāmu un vakarā upes mala ir romantiski izgaismota. Dodoties pāri tiltam, atradīsiet Silvas tējas namiņu, kur piestāt uz sasildošu dzērienu un kādu izsmalcinātu uzkodu vai kūkas šķēli. Pastaigāt varī arī pa Hercoga Jēkaba laukumu pašā centrā un arī tur būs atrdoama vieta siltai pauzei – restornāns un grilbārs PARKS.

Ja vēl negribas doties mājās…

Tālāk aiz Hercoga Jēkaba laukuma un tikai dažus soļus aiz restorāna Parks atrodas Jelgavas Kultūras nams, kur var apskatīt mākslas izstādi – šobrīd apskatāma skolēnu kolāžu konkusa izstāde, Kaspara Zaķa fotoizstāde “Pasaules bērni” un izstāde “Kultūrai 20”. Tā būs lieliska ideja kultūras baudīšanai, par ko nemaz nav jāmaksā! Tikai jāatceras paņemt savu līdz Covid-19 sertifikātu un atgādināt par to arī otrai pusītei.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk... Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk... Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk... Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk... Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk... Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com