Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
Dzīvesstils Izklaide

Kā pavadīt Valentīndienu Jelgavā?

Prāto, kā pavadīt Valentīndienu Jelgavā? Kur nopirkt ziedus sirdsāķītim, kādās vietas apmeklēt romantiskam randiņam vai vienkārši, lai šajā dienā mazliet aizmirstu par ikdienas rūpēm? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, esam sagatavojuši idejas un ieteikumus katram jelgavniekam un pilsētas viesim.

1. Kur nopirkt ziedus Valentīndienai Jelgavā?

Pirmā vieta, kas vienmēr nāk prāta par ziedu iegādi Jelgavā, ir ziedu salons “Plači” Pasta ielā 51a. Tā ir vietējo iecienīta ziedu iegādes vieta gan svētkiem, gan citiem godiem. Šeit ziedi vienmēr ir svaigi, bagātīgi un var atrast arī gaumīgus gatavos pušķus, kā arī ko neparastu atšķirīgām gaumēm. Ja šis salons ir pārāk pārpildīts, arī cits tuvākais nebūs slikta izvēle. Ja īpaši steidzaties, arī Rimi veikalā, turpat netālu var iegādāties vienkāršu ziedu pušķi.

2. Kur paēst un nosvinēt Valentīndienu Jelgavā?

Glaunām un romantiskām vakariņām lieliska izvēle būs, piemēram, Tornis pašā Jelgavas sirdī vai Pilsētas Elpa uz salas, pāri Mītavas gājēju tiltam. Ja esat alternatīvās mūzikas cienītāji, vai vēlaties nepiespiestu gasiotni, iesakām Baleriju Raiņa ielā 28.

3. Ko apskatīt Valentīndienā?

Pirmā un vienkāršākā ideja, ko apskatīt ir Jelgavas promenāde un Pasta sala. Šī būs ideāla vieta romantiskai pastaigai. Pa dienu no Pasta salas labi varēs apskatīt Jelgavas panorāmu un vakarā upes mala ir romantiski izgaismota. Dodoties pāri tiltam, atradīsiet Silvas tējas namiņu, kur piestāt uz sasildošu dzērienu un kādu izsmalcinātu uzkodu vai kūkas šķēli. Pastaigāt varī arī pa Hercoga Jēkaba laukumu pašā centrā un arī tur būs atrdoama vieta siltai pauzei – restornāns un grilbārs PARKS.

Ja vēl negribas doties mājās…

Tālāk aiz Hercoga Jēkaba laukuma un tikai dažus soļus aiz restorāna Parks atrodas Jelgavas Kultūras nams, kur var apskatīt mākslas izstādi – šobrīd apskatāma skolēnu kolāžu konkusa izstāde, Kaspara Zaķa fotoizstāde “Pasaules bērni” un izstāde “Kultūrai 20”. Tā būs lieliska ideja kultūras baudīšanai, par ko nemaz nav jāmaksā! Tikai jāatceras paņemt savu līdz Covid-19 sertifikātu un atgādināt par to arī otrai pusītei.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

 • Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem

  TravelTime.lv: Dārza tehnika ir būtiska, lai uzturētu un koptu mājas dārzu. Labi aprīkots dārzs rada prieku un labklājības sajūtu māju īpašniekiem. Šajā rakstā apskatīsim dažādas dārza tehnikas vienības un to funkcijas. … Raksts: Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com