Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Bizness Ekonomika Pilsētā Ziņas

Karmela, ASV un Jelgava paziņo par “Māsas pilsētas” sadarbību

AS pilsētas Karmelas mērs Džims Brainards kopā ar Latvijas Republikas goda konsulu Indiānas štatā Andri Bērziņu ar prieku paziņo, ka Karmela noformēs sadraudzības pilsētu partnerību ar Jelgavu, Latvijā. Šī būs pirmā Karmelas māsas pilsēta Eiropā un Jelgava pirmā māsas pilsēta ASV.

Vienošanos starp mēru Džimu Brainardu un Jelgavas mēru Andri Rāviņu sekmēja Latvijas vēstnieks ASV Māris Selga, viesojoties Karmelā 2021. gada oktobrī. Mēri pētīs iespējas veidot ciešākas attiecības starp pilsētām š.g. tādās jomās kā izglītība, kultūra, uzņēmējdarbība un sabiedriskie pakalpojumi. Būs arī oficiālas pilsētu delegāciju vizītes, kā arī īpašas ceremonijas gan Karmelā, gan Jelgavā, lai pieminētu oficiālo līgumu parakstīšanu.

Andris Bērziņš pēc mēra Brainarda lūguma pildīs Karmela – Jelgavas māsu pilsētas komitejas priekšsēdētāju, un, virzoties uz priekšu, viņš sadarbosies ar savu kolēģi, Jelgavas ārējo un ārējo sakaru virsnieci Annu Zariņu.

Šī partnerība notiek arī ļoti svarīgā un izšķirošā brīdī mūsu dzīvē un vēsturē, kad atbalsts brīvībai un demokrātijai pasaulē ir aplenkts. Starptautisku attiecību veidošana, piemēram, māsu pilsētu programma, ir savstarpējas sapratnes un miera atslēga visā pasaulē un nākamajām paaudzēm.

Partnerattiecības uz vietas atbalstīs Pīters Kērkvuds, Starptautiskā centra protokola vadītājs, kurš ir arī Indiānas štata pārstāvis Sister Cities International.

Nākotnes paziņojumi par Karmela un Jelgavas sadraudzības pilsētu partnerību būs gaidāmi, virzoties uz priekšu dažādās iniciatīvās. Aicinām arī visus Karmelas un Jelgavas iedzīvotājus, kā arī draugus ASV un Latvijā sekot Karmelas un Jelgavas māsu pilsētu Facebook lapai, iepazīstinot abu pilsētu iedzīvotājus vienam ar otru un uzzinot vairāk par bagāto vēsturi un kultūru. no šīm skaistajām pilsētām un veidojiet attiecības un draudzību, kas ilgs visu mūžu.

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com