Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Bizness Ekonomika Pilsētā Ziņas

Karmela, ASV un Jelgava paziņo par “Māsas pilsētas” sadarbību

AS pilsētas Karmelas mērs Džims Brainards kopā ar Latvijas Republikas goda konsulu Indiānas štatā Andri Bērziņu ar prieku paziņo, ka Karmela noformēs sadraudzības pilsētu partnerību ar Jelgavu, Latvijā. Šī būs pirmā Karmelas māsas pilsēta Eiropā un Jelgava pirmā māsas pilsēta ASV.

Vienošanos starp mēru Džimu Brainardu un Jelgavas mēru Andri Rāviņu sekmēja Latvijas vēstnieks ASV Māris Selga, viesojoties Karmelā 2021. gada oktobrī. Mēri pētīs iespējas veidot ciešākas attiecības starp pilsētām š.g. tādās jomās kā izglītība, kultūra, uzņēmējdarbība un sabiedriskie pakalpojumi. Būs arī oficiālas pilsētu delegāciju vizītes, kā arī īpašas ceremonijas gan Karmelā, gan Jelgavā, lai pieminētu oficiālo līgumu parakstīšanu.

Andris Bērziņš pēc mēra Brainarda lūguma pildīs Karmela – Jelgavas māsu pilsētas komitejas priekšsēdētāju, un, virzoties uz priekšu, viņš sadarbosies ar savu kolēģi, Jelgavas ārējo un ārējo sakaru virsnieci Annu Zariņu.

Šī partnerība notiek arī ļoti svarīgā un izšķirošā brīdī mūsu dzīvē un vēsturē, kad atbalsts brīvībai un demokrātijai pasaulē ir aplenkts. Starptautisku attiecību veidošana, piemēram, māsu pilsētu programma, ir savstarpējas sapratnes un miera atslēga visā pasaulē un nākamajām paaudzēm.

Partnerattiecības uz vietas atbalstīs Pīters Kērkvuds, Starptautiskā centra protokola vadītājs, kurš ir arī Indiānas štata pārstāvis Sister Cities International.

Nākotnes paziņojumi par Karmela un Jelgavas sadraudzības pilsētu partnerību būs gaidāmi, virzoties uz priekšu dažādās iniciatīvās. Aicinām arī visus Karmelas un Jelgavas iedzīvotājus, kā arī draugus ASV un Latvijā sekot Karmelas un Jelgavas māsu pilsētu Facebook lapai, iepazīstinot abu pilsētu iedzīvotājus vienam ar otru un uzzinot vairāk par bagāto vēsturi un kultūru. no šīm skaistajām pilsētām un veidojiet attiecības un draudzību, kas ilgs visu mūžu.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk... Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk... Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk... Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk... Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk... Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com