Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Georgs, Jurģis, Juris
23.Apr.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Georgs, Jurģis, Juris
23.Apr.2024
Pilsētā Ziņas

Kas jauns Jelgavā, sākoties aprīlim?

Jelgavā nesen notikušas vairākas ievērojamas aktivitātes un projekti:

 1. Dzīvesziņas un arodu sētas izveide: Atjaunotajā 18. gadsimta ēkā, Vecpilsētas ielā 2, izveidota “Dzīvesziņas un arodu sēta”, kurā darbosies aušanas un keramikas darbnīcas. Šī vieta ir radīta, lai piedāvātu iespēju piedzīvot un mācīties par senajām tradīcijām. Projekts realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, un remontdarbu izmaksas sasniedza gandrīz 1,8 miljonus eiro .
 2. Lielapjoma infrastruktūras projekts: Pilsētā tiek realizēts 17,6 miljonu eiro vērts projekts, kas ietver ievērojamu asfalta nomaiņu apmēram 2 km garumā. Projektu veic uzņēmums “RERE VIDE” sadarbībā ar Lietuvas partneri “Hidrostatyba”. Projekta realizācijas laikā radušās dažādas tehnikas un kvalitātes problēmas, kas liecina par projekta sarežģītību un tā nozīmīgumu pilsētai​ (LSM.lv)​.
 3. Zemessardzes jubilejas svinības: Latvijas Zemessardze, kas ir nozīmīga valsts aizsardzības struktūra, savu jubileju atzīmēja arī Jelgavā, organizējot saliedētības sacensības. Šis pasākums ir daļa no plašākiem centieniem stiprināt kopienas saikni un izpratni par valsts aizsardzības nozīmīgumu​ (LSM.lv)​.

Šie notikumi atspoguļo Jelgavas aktīvo lomu kultūras, infrastruktūras attīstībā un nacionālās aizsardzības jomā, veicinot pilsētas un tās iedzīvotāju labklājību un saikni ar Latvijas vēsturisko un kultūras mantojumu.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

 • Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem

  TravelTime.lv: Dārza tehnika ir būtiska, lai uzturētu un koptu mājas dārzu. Labi aprīkots dārzs rada prieku un labklājības sajūtu māju īpašniekiem. Šajā rakstā apskatīsim dažādas dārza tehnikas vienības un to funkcijas. … Raksts: Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com