Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Adrians, Ārija, Rigonda
22.Feb.2024

Laiks un vārda dienas

Adrians, Ārija, Rigonda
22.Feb.2024
Izklaide Pilsētā Ziņas

Ko darīt Ziemassvētku un Jaungada laikā Jelgavā

Ziemassvētku un Jaungada laiks Jelgavā piedāvā dažādas aktivitātes un pasākumus, kas ļauj iedzīvotājiem un pilsētas viesiem izbaudīt svētku burvību.

  1. Starptautiskais Ledus Skulptūru Festivāls: No 2. līdz 4. februārim Jelgavā norisināsies 25. jubilejas Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Šis pasākums piedāvās apbrīnojamas ledus skulptūras, kas veidotas ar mākslinieku radošo pieeju​​.
  2. Ziemassvētku Tirdziņš: 16. decembrī Dzīvesziņas un arodu sētā jelgavnieki un pilsētas viesi varēja apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, kur amatnieki un mājražotāji piedāvāja savu produkciju​​.
  3. Dziedošo Aktieru Koncertizrādes: 29. un 30. decembrī Jelgavas kultūras namā notiks dziedošo aktieru koncertizrādes “Lieliska dāvana.jelgava.lv”, kas piedāvās muzikālu un nenopietnu interpretāciju par svētku dāvanu tēmu​​.
  4. Ziemassvētku Lampiņu Maršruts: Jelgavas ielas un parki ir izgaismoti ar tematiskajām svētku lampiņu virtenēm un gaismas dekoriem, radot brīnišķīgu Ziemassvētku atmosfēru. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs izveidojis pastaigu maršrutu “Lampiņu dancis Jelgavā”​​.
  5. Labdarības Pasākumi: Jelgavas pašvaldība organizē dažādas labdarības iniciatīvas, piemēram, Labo domu egles iedegšanu un ziedojumu vākšanu ukraiņu bērniem​​​​.
  6. Ziemas Saulgriežu Svinības: 22. decembrī Dzīvesziņas un arodu sētā ikviens aicināts uz latviskām lustēm, lai kopīgi sagaidītu ziemas saulgriežus​​.
  7. Skrējiens Vecā Gada Noslēgumā: 30. decembrī jelgavnieki aicināti piedalīties simboliskā skrējienā, lai pavadītu veco gadu. Dalībnieki tiks aicināti valkāt rūķu cepures un tērpties košās drēbēs​​.

Katrs no šiem pasākumiem piedāvā unikālu veidu, kā izbaudīt svētku laiku Jelgavā, radot neaizmirstamas atmiņas gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem.

Booking.com
Booking.com