Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Adrians, Ārija, Rigonda
22.Feb.2024

Laiks un vārda dienas

Adrians, Ārija, Rigonda
22.Feb.2024
Izklaide

Kultūra: Noklausies koncerta ierakstu tiešsaistē

Lai arī pandēmijas laikā visi uz koncertiem netiekam, jaunā mūziķe LalitaDasika un Laucienes kultūras nams piedāvā noklausīties koncertu tiešsaistē Facebook. 10.februārī plkst. 19:00 visi ir aicināti pieslēgties koncertprogrammas “Sirds runā” tiešraidei.

Pārraide būs atrodama šeit: https://www.facebook.com/laucieneskulturasnams

Etnomūzikas māksliniece LalitaDasika (iepriekš Inga Karpiča) piedāvā muzikālu ceļojumu skaņu pasaulē, kur caurvijas spēka vārdi gan latviešu valodā, gan sanskritā, ļaujot savīties abām senajām kultūrām, radot maģisku simbiozi.
Koncertprogrammas uzsvars ir autores balss lidojums un tās spēja aizraut klausītājus līdzi pavisam citā pasaulē, atnesot mieru un sirds piepildījumu.
Māksliniece ir šīs koncertprogrammas autore, atlasot dziesmu tekstus un radot orģinālmūziku, kā arī spēlē klavieres, zvangas un fizharmoniju.
LalitasDasikas izjustā skaņu pasaule veidojusies un kļuvusi tuva vairāku gadu garumā caur latviešu tautasdziesmām, vēlāk, iepazīstoties ar austrumu senajām zināšanām, tā bagātinājusies arī muzikāli ar Indijas un Latvijas kultūru savīšanos albumā “Zelta trepes”. Šobrīd Māksliniece ar jauno muzikālo projektu LalitaDasika klausītājiem sola pavērt vēl plašākus skaņu apvāršņus, vēl dziļāk vest meditatīvās mūzikas ceļojumā un ar ļaušanos sakrālās sanskrita valodas skanējuma dziedinošajai iedarbībai, izzināt pašiem sevi, pieskarties vēl vairāk kam netveramākam – patiesam, kas stāv ārpus kultūru dažādības, bet ir klātesošs mūsos visos.

Plašāka informācija šeit.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com