Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Adrians, Ārija, Rigonda
22.Feb.2024

Laiks un vārda dienas

Adrians, Ārija, Rigonda
22.Feb.2024
Krimināli Ziņas

Par laupīšanu privātmājā aizturēti trīs bīstami vīrieši

Trīs vīrieši 12. februārī ielauzušies kādā privātmājā Jelgavā ar nolūku pastrādāt noziedzīgu noziegumu un apdraudot saimnieku. Visas trīs personas tika aizturētas 14.februārī un 15.februārī aizturētas kriminālprocesa ietvaros. Krimināllietās vēl turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Trīs vīrieši sestdienas vēlā vakarā, 12. februārī, Jelgavā ielauzušies privātmājas priekšējā ieejā un ar nazi apdraudējuši saimnieka veselību un dzīvību, kā arī nodarījuši miesas bojājumus un nozaguši dažādas preces – apģērbu, apavus, mobilos telefonus.

13.februārī policijai tika uzrādīta apsūdzība par laupīšanu pēc KL 176.panta 2.daļas. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki nākamajā dienā aizturēja 1974., 1978. un 1983. gadā dzimušus vīriešus, kuri iepriekš sodīti par līdzīgām apsūdzībām.

Policijai izdevies atgūt daļu no nozagtajām mantām, un 15.februārī Zemgales rajona tiesa visiem trim vīriešiem piemēroja bargāko drošības līdzekli – apcietinājumu. Kriminālprocesā šobrīd notiek pirmstiesas izmeklēšana.

Par šādu noziegumu draud brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez tās, un probācijas uzraudzība līdz trim gadiem.

Atgādinām, ka neviens netiek uzskatīts par vainīgu, kamēr viņš nav atzīts par vainīgu tiesā.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com