Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Gustavs, Gusts, Tālrīts
27.Mar.2023
Gustavs, Gusts, Tālrīts
27.Mar.2023
Bizness Dzīvesstils Izklaide Pilsētā Ziņas

Rudens ražas gadatirgus

25.septembrī no 10:00 līdz 15:00 Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz kultūras nama tiks rīkots rundes ražas gadatirgus, kur vietējie lauksaimnieki un ražotāji piedāvās dažādus lauku labumus un vietējā ražojuma izstrādājumus.

Pašvaldības organizācijas “Kultūra” kultūras speciāliste Santa Sīle apstiprināja, ka gadatirgus ir īpaši plānots rudenī novācamo augu pārdevējiem un, ka Jelgavā būs pieejami rododendri, mellenes, augļu koki, citi daudzgadīgie augi un vīnogas. Vīnogu audzētava “Skāduļi”, piemēram, ir apstiprinājusi savu dalību izstādē, piedāvājot dažādus vīnogu stādus, kā arī organizējot izstādi un vīnogu degustācijas.

Gadatirgū varēs iegādāties dažādus rudens labumus, tostarp ābolus, bumbierus un pat svaigus un skābus kāpostus, kā arī citus konservus. Būs pieejami arī mājās gatavoti vīni, kūpināta gaļa, siers, maize un medus. Tā būs arī fantastiska iespēja iepriekš iegādāties Ziemassvētku dāvanas, piemēram, praktiskus un pievilcīgus cimdus un zeķes. S.Sīle piebilst, ka būs iespējams iegādāties labas kvalitātes darba apģērbu, taču prasmīgi adīti un izšūti gari cimdi varētu būt jauks papildinājums sieviešu rudens garderobei.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk... Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk... Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk... Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk... Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk... Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com