25.septembrī no 10:00 līdz 15:00 Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz kultūras nama tiks rīkots rundes ražas gadatirgus, kur vietējie lauksaimnieki un ražotāji piedāvās dažādus lauku labumus un vietējā ražojuma izstrādājumus.

Pašvaldības organizācijas “Kultūra” kultūras speciāliste Santa Sīle apstiprināja, ka gadatirgus ir īpaši plānots rudenī novācamo augu pārdevējiem un, ka Jelgavā būs pieejami rododendri, mellenes, augļu koki, citi daudzgadīgie augi un vīnogas. Vīnogu audzētava “Skāduļi”, piemēram, ir apstiprinājusi savu dalību izstādē, piedāvājot dažādus vīnogu stādus, kā arī organizējot izstādi un vīnogu degustācijas.

Gadatirgū varēs iegādāties dažādus rudens labumus, tostarp ābolus, bumbierus un pat svaigus un skābus kāpostus, kā arī citus konservus. Būs pieejami arī mājās gatavoti vīni, kūpināta gaļa, siers, maize un medus. Tā būs arī fantastiska iespēja iepriekš iegādāties Ziemassvētku dāvanas, piemēram, praktiskus un pievilcīgus cimdus un zeķes. S.Sīle piebilst, ka būs iespējams iegādāties labas kvalitātes darba apģērbu, taču prasmīgi adīti un izšūti gari cimdi varētu būt jauks papildinājums sieviešu rudens garderobei.

Booking.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com