Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Agate, Selga, Silga, Sinilga
05.Feb.2023
Agate, Selga, Silga, Sinilga
05.Feb.2023
Pilsētā

Velo ekskursijas Jelgavā

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, sestdien, 2017.gada 17. jūnijā, pulksten 11 aicināja doties velo ekskursijā pa Jelgavu un Ozolnieku novadu «Daba vasaras pilnbriedā». Izbrauciena dalībnieki aptuveni 40 kilometru garā maršrutā devās vērot dabu un gida stāstījumā iepazina dažādas vēsturiskas vietas Jelgavas un Ozolnieku apkaimē, tā informēja Jelgavas reģionālā tūrisma centra pārstāve.

Laikas pirms vasaras saulgriežiem, kad daba ir pilnā plaukumā ir īstais laiks doties izbraucienā ar velosipēdu – sajust un sasmaržot dabu, kā arī iepazīt apkārtnes vēsturiskās bagātības. Ekskursija, gida pavadībā aizvadītā ekslursija sāksies pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa, no kurienes ceļš tālāk veda pa veco Jelgavas – Rīgas šosejas vietu, tālāk gar vēsturisko Zorgenfreijas vietu un visbeidzot cauri RAF dzīvojamajam masīvam uz Ozolniekiem. Ceļotāji šķērsoja trošu tiltiņu pār Iecavas upi, gar Cenu kapiem, līdz nokļuva kādreizējās Cenu muižas vietā. Tālāk maršruts veda līdz Dalbes stacijai un Branku ciemam, kur norisinājās atpūta un pikniks ar ugunskuru lauku mājās «Saulrīti». Ekskursija noslēdzās appulksten 16. noslēdās ar kopīgu braucienu atpakaļ līdz Jelgavai.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  Booking.com

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Booking.com