Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Agate, Selga, Silga, Sinilga
05.Feb.2023
Agate, Selga, Silga, Sinilga
05.Feb.2023
Pilsētā Ziņas

Satiksmes ierobežojumi Riekstu ceļā

Saskaņā ar Jelgavas pilsētas domes Satiksmes drošības komisijas lēmumu no 15.februāra ir mainīts Riekstu ceļa posms no 4.līnijas līdz 5.līnijai. Norādītajā Riekstu ceļā automašīnu novietošana abās brauktuves pusēs ir aizliegta. ; uzliktas ceļa zīmes Nr.326 “Neapstāties”. Krustojumos ar 4. un 5. līniju uzstādītas arī ceļa zīmes Nr.206 “Dodiet ceļu”.

Izmaiņu rezultātā ir uzlabojusies gājēju un autobraucēju drošība.

Citi satiksmes ierobežojumi

Pagarināti satiksmes ierobežojumi Jāņa Asara ielā un Vecpilsētas ielā.

Līdz 31.maijam pagarināts termiņš satiksmes ierobežošanai Miera ielā, posmā no Bauskas ielas līdz Miera ielas rotācijas aplim.

No 7.februāra līdz 11.februārim ir ierobežota ceļu satiksme Jelgavā, Parka ielā, posmā no Egļu ielas līdz Emiļa Melngaiļa ielai.

Filozofu ielā, posmā no Raiņa ielas līdz Filozofu ielai 3A satiksmes irobežojums pagarināts līdz 1.jūnijam.

No 1.februāra līdz 30.jūlijam slēgta satiksme un ierobežota gājēju kustība Jāņa Asara ielā, posmā no Vecpilsētas ielas līdz Jāņa Asara ielai Nr. 1 un ierobežota satiksme un gājēju kustība Vecpilsētas ielā gar ēku Vecpilsētas iela Nr.2, būvdarbu laikā – ēkas pārbūve un restaurācija, ievērojot saskaņoto Satiksmes organizācijas shēmu.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”, kontakttālrunis 63048619.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  Booking.com

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Booking.com