Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Alberts, Madis
18.Jun.2024
Pilsētā Ziņas

Smilšu skulptūras Pasta salā pieejamas visu vasaru

No otrdienas, 11. jūnija, Pasta salā Jelgavā apmeklētājiem būs iespēja baudīt smilšu skulptūru izstādi visas vasaras garumā. Smilšu mākslas darbi būs apskatāmi katru dienu no pulksten 10 līdz 19, izņemot 23. un 24. jūniju, kad izstāde būs pieejama no pulksten 12 līdz 17, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Smilšu mākslas darbi par maksu apskatāmi no 11. jūnija līdz rudenim.

Apmeklējuma ierobežojumi festivāla organizācijas zonā

Līdz pirmdienas vakaram Pasta sala, tai skaitā pludmale, brīvdabas trenažieri un volejbola laukums, būs slēgti apmeklētājiem, jo šīs teritorijas atrodas festivāla organizācijas zonā.

Ieejas maksa un biļešu iegāde

Ieejas maksa smilšu skulptūru parkā ir noteikta – pieaugušajiem 3 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 2 eiro. Biļetes iespējams iegādāties Pasta salā kasē pie ieejas smilšu skulptūru parkā.

Šī gada tēma: “Pasaules pasakas”

Festivālā piedalās 17 profesionāli tēlnieki, kas smiltīs iedzīvinājuši savu vēstījumu par šī gada tēmu – “Pasaules pasakas”. Izstāde piedāvās apmeklētājiem ceļojumu laikā un apkārt pasaulei, iegrimstot dažādu kultūru pasaku valstībā. Smilšu skulptūrās būs attēloti tādi tēli kā Nāriņa, Sniega karaliene, Ansītis un Grietiņa, Sprīdītis, turku mitoloģijas leģenda Šahmarana un Kotigoroško no ukraiņu pasakām. Šie un citi tēli atklās savus stāstus un pārdomas, pārsteidzot ar izcilo tehnisko izpildījumu.

Nobeigums

Apmeklējot Pasta salu šovasar, varēsiet izbaudīt ne tikai skaisto dabas vidi, bet arī unikālo smilšu mākslu, kas apvieno dažādu kultūru pasakas un leģendas vienuviet. Neaizmirstiet iegādāties biļetes un izbaudīt šo neparasto mākslas izstādi!

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com