Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
Pilsētā Ziņas

Var pieteikties līdzfinansējumam namu pagalmu labiekārtošanai

Arī šogad līdz 4.aprīlim tiks pieņemti pieteikumi pašvaldības līdzfinansētajai daudzdzīvokļu māju pagalmu remonta iniciatīvai.

Pilsētsaimniecība ziņo, ka var pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu saskaņā ar Jelgavas pilsētas domes 2016.gada 18.februāra saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu kompleksam piesaistīto zemes gabalu labiekārtošanai. dzīvojamās ēkas.Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai”.

Sākotnējais pieteikšanās termiņš ir 2022. gada 4. aprīlis (ieskaitot), kopā ar iespējamo Jelgavas pašvaldības līdzfinansējumu 130 000 eiro.

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var iegūt, zvanot pa tālruni 63084470 vai jautājot pa e-pastu [email protected].

Tiek gatavoti jauni Jelgavas novada pašvaldības saistošie noteikumi, lai izvērtētu iepriekšējā gada iekšpagalmu labiekārtošanas projektu gaitu un veicinātu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemes gabalu labiekārtošanu, tai skaitā slēgto atkritumu konteineru novietņu izbūvi, samazinātu iesniegto projektu apjomu. dokumentu un pieteikumu izskatīšanas laiks.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai savs viedoklis vēl jāsniedz pēc saistošo noteikumu grozītās redakcijas apstiprināšanas likuma “Par pašvaldībām” 45.panta kārtībā. Daudzdzīvokļu dzīvojamo kompleksu dzīvokļu īpašnieku pagalmu labiekārtošanas programmā pieteikumus saistošo noteikumu jaunajai redakcijai varēs iesniegt, tiklīdz stāsies spēkā jaunie noteikumi.

Līdz tam pieteikumus var iesniegt tie dzīvokļu īpašnieki, kuri procesu uzsāka pagājušajā gadā un sagatavoja nepieciešamos papīrus programmas uzsākšanai šogad. Līdz ar to saistošo noteikumu jaunas redakcijas izstrāde neradīs aizkavēšanos jau pabeigto projektu uzsākšanā.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com