Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Pilsētā Ziņas

Vilciens Jelgava – Viļņa kursēs jau no 27.decembra

Rail Baltica, ambiciozais dzelzceļa projekts, kas savieno Baltijas valstis, ir gatavojas sākt jaunu vilcienu pakalpojumu starp Viļņu un Rīgu, sākot no 27. decembra. Šī pirmā ceļojuma sākšana nozīmē ievērojamu soli reģionālās savienojamības uzlabošanā Baltijas reģionā. Pakalpojumu, ko nodrošina LTG Link, Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmuma Lietuvos Gelezinkeliai (LTG) meitasuzņēmums, mērķis ir aizpildīt ievērojamu trūkumu Eiropas pasažieru dzelzceļa tīklā. Šī maršruta izveide ir svarīga daļa no “Rail Baltica” projekta, kas paredz Baltijas valstis savienot ar Eiropu.

Projekta pabeigšana, kas paredzēta 2030. gadā, ievērojami paātrinās ceļojumu laiku starp Lietuvas un Latvijas galvaspilsētām. Pašlaik paredzēts, ka ceļojums no Viļņas uz Rīgu ilgs aptuveni divas stundas. Lietuvas transporta un komunikāciju ministra vietniece Loreta Maskalioviene uzsver, ka šis vilcienu pakalpojums ir Baltijas valstu satiksmes ministru un premjerministru šī gada sasniegtais vienošanās rezultāts.

Vilciens kursēs pa maršrutu Viļņa-Kaišadore-Šauļi-Jonišķi-Jelgava-Rīga, un šī jaunā savienojuma mērķis ir uzlabot reģionālo savienojamību un piedāvāt ātrāku un ērtāku ceļošanu starp šīm pilsētām. Tāpat tiek plānots, ka nākotnē šis maršruts tiks papildināts ar savienojumu uz Tallinu.

Tomēr, šobrīd vēl nav zināms, cik maksās šis brauciens. Šī informācija, iespējams, tiks paziņota tuvāk pakalpojuma sākuma datumam.

 

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com