Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Georgs, Jurģis, Juris
23.Apr.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Georgs, Jurģis, Juris
23.Apr.2024
Jelgavas novadā Ziņas

Turpinās Zemessardzes apmācības

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas bataljona zemessargi 19. un 20. februārī Jelgavas novada Vilces pagastā veiks apmācību, lai saglabātu un stiprinātu bataljona kaujas spējas.

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons apgūs un pilnveidos lauka karadarbības iemaņas, komunikācijas prasmes un orientēšanos grūti izpildāmās situācijās.

Zemessargi tiks apmācīti gan dienas, gan tumšajā laikā, lai attīstītu kaujas iemaņas un nodrošinātu pastāvīgu gatavību aizstāvēt savu teritoriju un kopā ar citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām apsargāt visu Latvijas valsti.

Mācību uzdevumi tiks veikti teritorijās, par kurām vienojusies Jelgavas novada dome.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes vienībās visi uzdevumi un apmācības tiek veiktas saskaņā ar valsts noteiktajiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, un visi uzdevumi un apmācības notiek saskaņā ar valsts noteiktajiem drošības pasākumiem. lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

Plašas sabiedrības uzmanībai!

Mācību laikā netiks izmantota nekāda veida munīcija. Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas novada iedzīvotājus ar cieņu izturēties pret Zemessardzi, lai uzlabotu aizsardzības spējas.

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Plašāka informācija zs.mil.lv.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

 • Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem

  TravelTime.lv: Dārza tehnika ir būtiska, lai uzturētu un koptu mājas dārzu. Labi aprīkots dārzs rada prieku un labklājības sajūtu māju īpašniekiem. Šajā rakstā apskatīsim dažādas dārza tehnikas vienības un to funkcijas. … Raksts: Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com