Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Jelgavas novadā Ziņas

Turpinās Zemessardzes apmācības

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas bataljona zemessargi 19. un 20. februārī Jelgavas novada Vilces pagastā veiks apmācību, lai saglabātu un stiprinātu bataljona kaujas spējas.

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons apgūs un pilnveidos lauka karadarbības iemaņas, komunikācijas prasmes un orientēšanos grūti izpildāmās situācijās.

Zemessargi tiks apmācīti gan dienas, gan tumšajā laikā, lai attīstītu kaujas iemaņas un nodrošinātu pastāvīgu gatavību aizstāvēt savu teritoriju un kopā ar citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām apsargāt visu Latvijas valsti.

Mācību uzdevumi tiks veikti teritorijās, par kurām vienojusies Jelgavas novada dome.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes vienībās visi uzdevumi un apmācības tiek veiktas saskaņā ar valsts noteiktajiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, un visi uzdevumi un apmācības notiek saskaņā ar valsts noteiktajiem drošības pasākumiem. lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

Plašas sabiedrības uzmanībai!

Mācību laikā netiks izmantota nekāda veida munīcija. Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas novada iedzīvotājus ar cieņu izturēties pret Zemessardzi, lai uzlabotu aizsardzības spējas.

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Plašāka informācija zs.mil.lv.

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com