Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023

Laiks un vārda dienas

Arnolds, Emanuels
01.Dec.2023
Pilsētā Ziņas

ZRKAC: Kā palīdzēt bērnam pārvarēt trauksmi?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs jeb saīsinājumā ZRKAC ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu vecākiem! ZRKAC tagad piedāvā gan bērnu vecākiem, gan skolotājiem, gan arī citiem interesentiem bez maksas apmeklēt semināru tiešsaistē, 8 februārī.

Tiek pieteikts tiešsaistes semināru cikls ar nosaukumu “Gudro vecāku skola”, kā ietvaros 8. februārī pulksten 18.00 tiks rīkotas apmācības ar nosaukumu “Agresijas un trauksmes mehānismi pirmsskolā un sākumskolā”. Šo semināru vadīs Līga Bērziņa, kas ir tīmekļa vietnes “uzvediba.lv” pārstāve. Visi interesenti tiek aicināti pieslēgties caur “Zoom” platformu, lai varētu piedalīties šajā nodarbībā.

Lai rezervētu savu vietu un piedalītos šajā seminārā, tam ir iepriekš jāpiesakās. Reģistrēties dalībai var elektroniskās reģistrēšanās formā, kas ir pieejama caur šo saiti. Ja vēlaties saņemt papildus informāciju par semināru vai dalību tajā, to iespējams iegūt rakstot elektronisku ziņu uz e-pastu: [email protected].

Seminārā “Agresijas un trauksmes mehānismi pirmsskolā un sākumskolā” būs piedāvāti praktiski ieteikumi bērnu, pusaudžu un jauniešu trauksmes un agresijas mazināšanai. Semināra otrajā daļā arī paredzēta kopīga diskusija par vienotu prasību nozīmi, kas sastādītas domājot gan par vecāku, gan arī par skolu pārstāvju iesaisti. Diskusijas laikā visiem būs iespēja uzdot savus jautājumus, lai uzzinātu vairāk un izanalizētu dažādos ieteikumus un rīcības plānus.

Ja Jūsu piedalīšanās seminārā tiek nokavēta, vai arī Jums piedalīties nesanāk citu iemeslu dēļ, tomēr būs iespēja arī noklausīties semināra ierakstus. Mēs atgādinām, ka iepriekš notikušo tiešsaistes semināru un elektronisko lekciju video formāta ierakstus Jūs varēsiet atrast Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra mājas lapas sadaļā Vecākiem/Resursi.

Semināru cikls “Gudro vecāku skola” ir ticis īstenots projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” ietvaros, projekta numurs 9.2.4.2/16/I/085.

Bērnu vecākiem, vecvecākiem, radiniekiem un citiem interesentiem ir pieejama arī aktuālā informācija par Jelgavas pilsētā plānotajiem vasaras pasākumiem bērniem. Vēl ir iespēja izteikt savu viedokli, lai bērnu pasākumi gaidāmajā vasarā tiktu rīkoti vēl atbilstošāk Jūsu interesēm un laika vajadzībām. Iesaistieties un piedalieties aptaujā. Saite uz aptauju par bērnu pasākumiem vasarā šeit!

 • Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus

  TravelTime.lv: Ceļojumu Bode ir aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu klāstu atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Aģentūra ir pazīstama kā pieredzējušu ceļojumu organizatoru komanda, kas palīdz atrast atbilstošāko ceļojumu katram klientam​​. “Ceļojumu … Raksts: Ceļojumu Bode piedāvā aizraujošus atvaļinājumus vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm?

  TravelTime.lv: Image by pressfoto on Freepik Sliktākais scenārijs kalnu trasē ir attapties ar aukstām, mitrām drēbēm laukā, kad temperatūra ir zem nulles grādiem. Ja tā vēl ir pirmā slēpošanas pieredze, ar … Raksts: Kāds slēpošanas apģērbs nepieciešams pirms došanās uz kalnu trasēm? vispirms redzēts Travel Time.

 • Seišelu salas: tropu paradīze

  TravelTime.lv: Seišelu salu arhipelāgs, kas atrodas Indijas okeānā, ir izpelnījies savu paradīzes reputāciju uz Zemes. Tās intīmās viesnīcas, senatnīgās pludmales, šūpojošas palmas, granīta klintis, ideāli laikapstākļi visu gadu, valdzinošā jūras dzīve … Raksts: Seišelu salas: tropu paradīze vispirms redzēts Travel Time.

 • Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu

  TravelTime.lv: Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā (pērn šajā laikā tie arī sasniedza aptuveni 24 miljonus eiro). Uzņēmums … Raksts: Novaturas uzticās vairāk kā 210000 ceļojumu klientu vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai

  TravelTime.lv: Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc … Raksts: Kāpēc Dubaija ir lielisks galamērķis rudens atpūtai vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com