Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Igors, Ingvars, Margots
05.Jun.2023
Pilsētā Ziņas

ZRKAC: Kā palīdzēt bērnam pārvarēt trauksmi?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs jeb saīsinājumā ZRKAC ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu vecākiem! ZRKAC tagad piedāvā gan bērnu vecākiem, gan skolotājiem, gan arī citiem interesentiem bez maksas apmeklēt semināru tiešsaistē, 8 februārī.

Tiek pieteikts tiešsaistes semināru cikls ar nosaukumu “Gudro vecāku skola”, kā ietvaros 8. februārī pulksten 18.00 tiks rīkotas apmācības ar nosaukumu “Agresijas un trauksmes mehānismi pirmsskolā un sākumskolā”. Šo semināru vadīs Līga Bērziņa, kas ir tīmekļa vietnes “uzvediba.lv” pārstāve. Visi interesenti tiek aicināti pieslēgties caur “Zoom” platformu, lai varētu piedalīties šajā nodarbībā.

Lai rezervētu savu vietu un piedalītos šajā seminārā, tam ir iepriekš jāpiesakās. Reģistrēties dalībai var elektroniskās reģistrēšanās formā, kas ir pieejama caur šo saiti. Ja vēlaties saņemt papildus informāciju par semināru vai dalību tajā, to iespējams iegūt rakstot elektronisku ziņu uz e-pastu: [email protected].

Seminārā “Agresijas un trauksmes mehānismi pirmsskolā un sākumskolā” būs piedāvāti praktiski ieteikumi bērnu, pusaudžu un jauniešu trauksmes un agresijas mazināšanai. Semināra otrajā daļā arī paredzēta kopīga diskusija par vienotu prasību nozīmi, kas sastādītas domājot gan par vecāku, gan arī par skolu pārstāvju iesaisti. Diskusijas laikā visiem būs iespēja uzdot savus jautājumus, lai uzzinātu vairāk un izanalizētu dažādos ieteikumus un rīcības plānus.

Ja Jūsu piedalīšanās seminārā tiek nokavēta, vai arī Jums piedalīties nesanāk citu iemeslu dēļ, tomēr būs iespēja arī noklausīties semināra ierakstus. Mēs atgādinām, ka iepriekš notikušo tiešsaistes semināru un elektronisko lekciju video formāta ierakstus Jūs varēsiet atrast Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra mājas lapas sadaļā Vecākiem/Resursi.

Semināru cikls “Gudro vecāku skola” ir ticis īstenots projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” ietvaros, projekta numurs 9.2.4.2/16/I/085.

Bērnu vecākiem, vecvecākiem, radiniekiem un citiem interesentiem ir pieejama arī aktuālā informācija par Jelgavas pilsētā plānotajiem vasaras pasākumiem bērniem. Vēl ir iespēja izteikt savu viedokli, lai bērnu pasākumi gaidāmajā vasarā tiktu rīkoti vēl atbilstošāk Jūsu interesēm un laika vajadzībām. Iesaistieties un piedalieties aptaujā. Saite uz aptauju par bērnu pasākumiem vasarā šeit!

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk... Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk... Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk... Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk... Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk... Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Booking.com