Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Lolita, Vitolds
30.May.2024
Pilsētā Ziņas

ZRKAC: Kā palīdzēt bērnam pārvarēt trauksmi?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs jeb saīsinājumā ZRKAC ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu vecākiem! ZRKAC tagad piedāvā gan bērnu vecākiem, gan skolotājiem, gan arī citiem interesentiem bez maksas apmeklēt semināru tiešsaistē, 8 februārī.

Tiek pieteikts tiešsaistes semināru cikls ar nosaukumu “Gudro vecāku skola”, kā ietvaros 8. februārī pulksten 18.00 tiks rīkotas apmācības ar nosaukumu “Agresijas un trauksmes mehānismi pirmsskolā un sākumskolā”. Šo semināru vadīs Līga Bērziņa, kas ir tīmekļa vietnes “uzvediba.lv” pārstāve. Visi interesenti tiek aicināti pieslēgties caur “Zoom” platformu, lai varētu piedalīties šajā nodarbībā.

Lai rezervētu savu vietu un piedalītos šajā seminārā, tam ir iepriekš jāpiesakās. Reģistrēties dalībai var elektroniskās reģistrēšanās formā, kas ir pieejama caur šo saiti. Ja vēlaties saņemt papildus informāciju par semināru vai dalību tajā, to iespējams iegūt rakstot elektronisku ziņu uz e-pastu: [email protected].

Seminārā “Agresijas un trauksmes mehānismi pirmsskolā un sākumskolā” būs piedāvāti praktiski ieteikumi bērnu, pusaudžu un jauniešu trauksmes un agresijas mazināšanai. Semināra otrajā daļā arī paredzēta kopīga diskusija par vienotu prasību nozīmi, kas sastādītas domājot gan par vecāku, gan arī par skolu pārstāvju iesaisti. Diskusijas laikā visiem būs iespēja uzdot savus jautājumus, lai uzzinātu vairāk un izanalizētu dažādos ieteikumus un rīcības plānus.

Ja Jūsu piedalīšanās seminārā tiek nokavēta, vai arī Jums piedalīties nesanāk citu iemeslu dēļ, tomēr būs iespēja arī noklausīties semināra ierakstus. Mēs atgādinām, ka iepriekš notikušo tiešsaistes semināru un elektronisko lekciju video formāta ierakstus Jūs varēsiet atrast Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra mājas lapas sadaļā Vecākiem/Resursi.

Semināru cikls “Gudro vecāku skola” ir ticis īstenots projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” ietvaros, projekta numurs 9.2.4.2/16/I/085.

Bērnu vecākiem, vecvecākiem, radiniekiem un citiem interesentiem ir pieejama arī aktuālā informācija par Jelgavas pilsētā plānotajiem vasaras pasākumiem bērniem. Vēl ir iespēja izteikt savu viedokli, lai bērnu pasākumi gaidāmajā vasarā tiktu rīkoti vēl atbilstošāk Jūsu interesēm un laika vajadzībām. Iesaistieties un piedalieties aptaujā. Saite uz aptauju par bērnu pasākumiem vasarā šeit!

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

 • Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem

  TravelTime.lv: Dārza tehnika ir būtiska, lai uzturētu un koptu mājas dārzu. Labi aprīkots dārzs rada prieku un labklājības sajūtu māju īpašniekiem. Šajā rakstā apskatīsim dažādas dārza tehnikas vienības un to funkcijas. … Raksts: Nepieciešamākā dārza tehnika māju īpašniekiem vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Booking.com