Jelgavas Ziņas

Kas jauns notiek Jelgavā? Lasi ātri un ērti arī mobilajās ierīcēs!

estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
estateguru

Laiks un vārda dienas

Marija, Marika, Marina
22.Jul.2024
Pilsētā Ziņas

Melo‑M koncertēs Jelgavā ar visu laiku labākajiem hitiem

Leģendārais čellu trio Melo-M atgriežas ar koncertprogrammu, kas iekļauj visu laiku labākos hitus. Pēc ilgāka pārtraukuma leģendārais un klausītāju iemīļotais čellu trio Melo-M atgriežas ar emocionāli piesātinātiem koncertiem. Viena no koncertprogrammām, kas iekļauj visu laiku labākos Melo-M repertuāra skaņdarbus, notiks Jelgavā, Mītavas koncertzālē 15. jūnijā.

Daudzveidīgs repertuārs

Melo-M repertuārs ir plašs un daudzveidīgs, iekļaujot gan popmūziku, rokmūziku, tautas mūziku, klasiku, gan arī mūsdienu akadēmisko mūziku. Koncertprogrammā būs iekļauti skaņdarbi no visiem grupas albumiem, piemēram, “Melo-M”, “Singalongs”, “Around the World”, “From Forest We Come”, “Water Music”, kā arī 10 gadus nedzirdēti hiti, piemēram, “Daddy Cool” un “99 Red Balloons”.

Talantīgi mūziķi

Čellu trio Melo-M sastāvā muzicē trīs akadēmiski trenēti mūziķi – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls, kā arī bungu virtuozs Miķelis Vīte. Viņi ir uzstājušies kopā ar daudziem starptautiski atzītiem mūziķiem un guvuši atzinību daudzās pasaules valstīs.

Koncerts, kas nepazīst robežas

Skaņa, kas vieno, un mūzika, kas nepazīst robežas – šī devīze spilgti raksturo Melo-M īpašo šarmu un spēju apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus ar rokmūzikas atraktivitāti, virtuozu izpildījumu un pašu unikālo stilu un harizmu.

Koncerts notiks 15. jūnijā Jelgavā, brīvdabas koncertzālē Mītava, Pasta salā.

Biļešu iegāde

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā

  TravelTime.lv: Šveice, pazīstama ar savu neatkārtojamo dabas skaistumu, ir kalnu un ledāju veidota zeme, kurā cilvēki dzīvo harmonijā ar dabu. Valsts ir slavena ar savu ziemas kūrortu pasakaino valstību, augsti kvalificēta … Raksts: Šveice – kalnu un ūdenskritumu burvība ceļojumā vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot

  TravelTime.lv: Ceļošanai ir daudz veidu un iespēju. Kāds dod priekšroku pasaules iepazīšanai vienatnē, kāds – kopā ar mīļoto cilvēku, kāds – kopā ar ģimeni, bet kāds cits nespēj iedomāties, kā ceļot … Raksts: Ceļošana draugu pulkā – ko vērts ielāgot vispirms redzēts Travel Time.

 • Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam?

  TravelTime.lv: Itālija ir valsts, kas spēj aizraut un lutināt tās apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Vasaras mēnešos tā sola brīnišķīgu atpūtu pie siltās jūras un dažādus piedzīvojumus dabā, bet ziemā aicina … Raksts: Kāpēc ceļojums uz Itāliju ir lieliska ideja ziemas atvaļinājumam? vispirms redzēts Travel Time.

 • 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā

  TravelTime.lv: Kad vecais gads atkāpjas, lai atvērtu durvis jaunajam, Dubaija kļūst par vienu no visburvīgākajām vietām uz Zemes. Šī kosmopolītiskā metropole aizrauj ar savu grandiozo Jaungada svinību atmosfēru, kurā saplūst tradīcijas … Raksts: 11 iemesli sagaidīt Jauno gadu Dubaijā vispirms redzēts Travel Time.

Booking.com
Booking.com